Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 16:12 Bu haber 1341 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Pütürge'nin Kaderini Hep Birlikte Değiştireceğiz
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Kasım Tilbaç'a gerek Pütürge içinden , gerekse özellikle İstanbul'da yaşayan Pütürge'lilerden büyük destek gelmeye devam ediyor. Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Pütürge'nin kaderini değiştirecek kişi olarak , her kesimin umudu olarak görülüyor.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Kasım Tilbaç , Pütürge için yeni bir umut olarak görülüyor. 

 

Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Kasım Tilbaç , Yürüttüğü Seçim Kampanyası ile Malatya ve Türkiye gündeminde büyük bir ses ve merak uyandırdı. 

 

 İlk olarak 5 Şubat’ta Pütürge Merkez Seçim Bürosu açılışı için  500 araçlık  konvoy ile ilçeye giriş yapan  Pütürge Belediye Başkanı Adayı Kasım Tilbaç , Yerel ve Ulusal medyanın gündeminde yürüttüğü seçim kampanyası ile medyada uzunca süre geniş yer alarak dikkatleri üstüne çekti.

 

Pütürge’lilerin ve Malatya’lıların çok sevdiği bir kişi olan  Pütürge Belediye Başkanı Adayı Kasım Tilbaç’ın  İstanbul’da düzenlenen ” Pütürge Proje Tanıtım “  Toplantısı için  İstanbul’da yaşayan özellikle Pütürge’li ve Malatya’lıların gösterdiği yoğun ilgi ve yaşanan izdiham yine Malatya’nın ve Medyanın gündemine oturdu.

 

Hemşerileriyle İstanbul’da bir araya gelen ve Pütürge için bundan sonra yapılacak Projeler ve çalışmalar hakkında detaylı bir bilgi veren Pütürge Belediye Başkan Adayı  Kasım Tilbaç’ın Projeleri Pütürge’liler tarafından tam not aldı. 

 

Yaklaşık 2000 kişinin takip ettiği “ Pütürge Proje Tanıtım “ Toplantısına Pütürge’nin ve Malatya’nın yetiştirmiş olduğu bir birinde kıymetli İş İnsanları , Sanat  ve Spor Dünyasından tanınmış İsimler , Bürokrat ve Siyasetçiler , Pütürge ve Malatya’lı Sivil Toplum Örgüt Başkan ve Yöneticileri ile birlikte Kasım Tilbaç’ı seven ve destek olmak için toplantıya katılım sağlayan ,  Pütürge’li ve Malatya’lı  isimleri büyük teveccühle katılım gösterdi. 

 

Bu kadar kalabalık bir insanı bir araya getiren Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , her görüşten ve düşünceden insanı bir araya getirmesi Pütürge ve Malatya’nın birliği , beraberliği ve kardeşliğin pekiştirilmesi açısından önemli bir referans olarak görülüyor.

 

 İşte siyaset üstü bir sevgi ve saygınlık anlayışının buluştuğu ortak isim olan Kasım Tilbaç’a gerek Pütürge içinden  , gerekse özellikle İstanbul’da yaşayan Pütürge’lilerin gösterdiği bu teveccüh ile  Pütürge için yeni bir umut olarak görülüyor. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, Pütürge'nin, Kaderini, Hep, Birlikte, Değiştireceğiz,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı