Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 15:42 Bu haber 2058 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Pütürge Devlet Hastahanesinde Doktor Yok
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç, 31 Mart Yerel Seçimlerine 2 Gün Kala Seçim Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç,  Adı üstünde burası Pütürge Devlet Hastahanesi , burası sağlık ocağı değil. Biz buraya Hekim istiyoruz. Doktor istiyoruz. Bizleri Pütürge halkını kimsenin kandırmaya hakkı yok.. Buranın adı büyük Pütürge Devlet Hastahanesi , ama içi  boş bir Devlet Hastanesi.

 

Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç, Geçenlerde Pütürge Devlet Hastahanesine gittim. Hastahanede kimse yok. Hasthane müdürümüz ordaydı. Olması Gereken Doktorlar yok. Sorduğum bir yetkiliye neden Doktorun hastahanede olmadığını sorunca , yetkili Uzman Doktorların haftada sadece 3 gün geldiğini ve diğer günler doktor olmadığın söylemesi beni derinden üzmüştür. Ya burası koskocaman bir ilçe burası Pütürge hafta'da 3 gün belli saatlerde doktor olurmu. Diğer 4 gün insanlarımız hastalanınca ne olacak ? Ayrıca Pütürge'de kışın Dört veya Beş ay Kubbe Dağı insanlarımıza geçit vermiyor. yollar kapalı oluyor. Peki bu durumda Pütürge'linin bu hali ne olacak ? 

 

Adı üstünde burası Pütürge Devlet Hastahanesi , burası sağlık ocağı değil. Biz buraya Hekim istiyoruz. Doktor istiyoruz. Bizleri Pütürge halkını kimsenin kandırmaya hakkı yok.. Buranın adı büyük Pütürge Devlet Hastahanesi , ama içi  boş.Bu Pütürge'yi her seçim öncesi olduğu gibi Uçuracağız diyenler , Paris yapacağız diyenler , Sanayi Şehri Yapacağız diyenler ilk önce buraya düzgün bir sağlık hizmeti yapın.. Pütürge'liler sizden Doktor istiyor , Sağlık Personeli İstiyor  Pütürge'li  sizden hayal değil gerçek yapılması gerekenleri istiyor. Pütürge'li sizden Yol , Su , Elektrik istiyor dedi.

 

Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç, Pütürge'lilerin sesini duymayan , hayal satan bu zihniyete 31 Mart Pazar Günü gereken dersi verecektir dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, Pütürge, Devlet, Hastahanesinde, Doktor, Yok,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı