Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 15:58 Bu haber 1506 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Ekibimiz Pütürge'de Rekor Bir Oy İle Seçilecek
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Milletvekilleri ve Siyasiler Pütürge'yi heralde çok sevdikleri için buraları günü birlik ziyaret ediyorlar. Anlaşılan o ki korkunun ecele faydası yok. 31 Mart Pazar günü bu kadirşinas milletimiz sandıkta gereken cevabı verecek Kasım Tilbaç ve ekibi rekor bir oy ile seçimi kazanacak.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Belediye Başkan  Adayı Kasım Tilbaç’a  Pütüge’liler Tam Destek Vermeye Devam Ediyor.

 

Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Bizler bu yola  halkımızla , kanaat önderleriyle ve tüm Pütürge’lilerle istişare ederek yola çıktık..  Bizler önce Allah’ın Rızası daha sonrada milletimizin , Pütürge’lilerin rızasını alarak Belediye Başkan Adayı olduk. Kapalı kapılar arkasında asla hesabımız olmadı. Hiçbir Siyasinin ve gücün etkisinde ve güdümünde olmadan bu yola çıktık.. Geçmişte yaptıklarımız bizim teminatımız ve referansımız oldu. Hamd olsun ki Bugün Pütürge’de hiçbir dedi koduya şaibeye aman vermeden milletimizin karşısına çıktık.. Hiçbir gücün elemanı ve neferi olmadık. Arkamızdan söylenecek hiçbir söz  bıraktırmadık. Bu anlayış ile Pütürge’mizin adayı olduk.. Her gittiğimiz hane , her sıktığımız el ve her girdiğimiz gönül bizim çıktığımız bu hizmet yolunda bize bir ışık yol oldu yol oldu.

 

Saadet Partisi Belediye Başkan  Adayı Kasım Tilbaç , Bakıyorum son günlerde bizim bu arkamızdaki büyük halk desteği  birilerini korkutmuş..  Pütürge’nin yolunu , Tepehan’nın , Nohutlu’nun , Şiro’nun , Pozkıran’ın kısacası buraların yolunu bile bilmeyen Milletvekilleri ve siyasiler buraları yol eyleyip mekan tutmuşlar…  Ne mutlu bize ki vatandaşlar 5 yılda bir de olsa sık sık vekil görüp sorunlarını anlatıyorlar.. Daha seçimler sonuçlanmadan heralde değerli vekiller ve siyasiler  Pütürge’yi kaybedeceklerini anlamış olmalılar ki buraları yol eylemmişler.   Malatya’nın Pütürge’den başka bir çok ilçesi var. Umarım günübirlik buraya geldikleri gibi bu ilçelerimize de gidiyorlardır. Anlaşılan o ki korkunun ecele faydası yok.  31 Mart Pazar günü bu kadirşinas milletimiz   sandıkta gereken cevabı verecek Kasım Tilbaç ve ekibi rekor bir oy ile seçimi kazanacak. Aynı bu vekillerimizi ve siyasilerimizi 1 Nisan sabahından sonrada günü birlik Pütürge’mizde görmeyi çok arzu ediyoruz.  Pütürge’lilere bugüne kadar verdikleri sözleri tutarlar.. Seçim meydanlarında kameralar ve milletin önünde  bu millete o kadar sözler verdiler ki bizler bu sözlerin takipçisi olacağız dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, Ekibimiz, Pütürge'de, Rekor, Bir, Oy, İle, Seçilecek,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı