Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 15:01 Bu haber 2295 kez okundu
 
Kasım Tilbaç'a İstanbul'da Yaşayan Pütürge'lilerden Tam Destek
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç Pütürge İçin 41 Projenin tanıtım toplantısını çok yoğun bir katılımla İstanbul’da gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç İstanbul’da yaklaşık 2.000 bin kişinin katılımıyla Pütürge İçin 41 Projenin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

 

Başkan Adayı Kasım Tilbaç’ın  Pütürge İçin 41 Projenin Tanıtım Toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay, İstanbul’da bulunan Pütürge Dernek Başkan ve Yöneticileri , Pütürge’li ve Malatya’lı İş Adamları ,  Pütürge’li Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticileri , Pütürge Muhtarlar Dernek Başkanı Reis Ergül , Pütürge Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ile çok sayışa vatandaş katıldı.

 

İstanbul’da düzenlenen tanıtım toplantısına Pütürge’liler çok yoğun bir katılımla Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç’ı yalnız bırakmadı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç şunları söyledi;  Sizlerin teveccühü ile çıktığımız bu yolda bildiğiniz üzere memleketimizde gitmedik ev, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayarak; bu kutlu yolda devam ediyoruz. İstanbul’da memleket özlemi çeken hemşerilerimle, sivil toplum kuruluşları ve üyeleriyle, iş adamlarımızla İstanbul’da dava arkadaşlarım ve meclis üyesi adaylarımızla projelerimizle beraber buluştuk. Şükürler olsun bu toplantımız da çok ama çok verimli geçti. Birbirinden güzel yürekli hemşerilerimle göz göze, gönül gönüle geldik. Şahsıma ve dava arkadaşlarıma olan sevgi saygı hepimizi çok memnun etti. Hepinizden Allah razı olsun. Minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. İstanbul gibi yoğun bir metropol ’de kıymetli zamanınızı ayırıp bizlerle beraber oldunuz hepiniz. Bizi ziyadesiyle mutlu ettiniz. 41 Projemiz Pütürge’mize hayırlı uğurlu olsun diyerek toplantıya katılan ve  salona sığmayan tüm hemşerilerime cani gönülden teşekkür ediyorum diyerek 31 Mart Yerel Seçimlerin başta Pütürge’mize , Malatya’mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

 

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç'a, İstanbul'da, Yaşayan, Pütürge'lilerden, Tam, Destek, ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı