Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 22:09 Bu haber 1309 kez okundu
 
Kasım Tilbaç , 31 Mart'ta Pütürge'nin Kaderi Yeniden Yazılacak
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç 31 Mart Pazar Günü Pütürge'mizde oy kullanılacak tüm sandıklardan Allah'ın izni ile Biz en önde çıkacağız.
Gündem Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Bu kapsamda Pütürge İlçesi’ni ziyaret eden Saadet Partisi Malatya Büyükşehir belediye Başkan adayı Osman Cemali Marasalı, Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt beraberinde Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç ve partililer ile birlikte, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi. 

 

Vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Saadet Partili adaylar, yoğun bir ilgi ile karşılandı, sorun ve sıkıntıları dinledi, yerel seçimlerde destek istedi.

 

Memleketimizin her yerindeyiz. Ayaklarımızın değmediği yer kalmasın istiyoruz. Her ev, her mezra, mahallede karşılaştığımız sevgi seli karşısında duygulanmamak elde değil. Çaldığımız her kapının arkasında bizleri karşılayan saf tertemiz insanlar ve onların vefa dolu bakışları, mahcubiyetlerinde biraz daha yöremize/Pütürgemize hizmet etmek borcumuzu ödemeye mecbur olduğumuzu anlıyoruz. Pütürge’mizin güler yüzlü sıcak insanlarına diyoruz ki; dürüst ve adaletli olacağız. Kimsenin adamı  olmayacağız! Fazla söze gerek yok zaten, halkımız bizi anlıyor biz ise onların hislerine tercüman olmak için elimizden geleni daima rabbimin yardımıyla yapacağız. Bu gün Pütürge halkının sevgi dolu misafirperverlikleriyle aşina olduk,  31 Mart Pazar Günü Pütürge'mizde oy kullanılacak tüm sandıklardan Allah'ın izni ile Biz en önde çıkacağız. Bu meydana gelen ve gelmek isteyipte gelemeyen  Pütürge'mizin tüm insanlarından Allah razı olsun... 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ,, 31, Mart'ta, Pütürge'nin, Kaderi, Yeniden, Yazılacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı