Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 15:58 Bu haber 1409 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; 1 Nisan'da Güneş Pütürge'de Hepimizi Aydınlatacak
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç, Allah'ın izniyle 1 Nisan'da güneş Pütürge'de hepimizi aydınlatacak.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç,  Hemşerilerime hayalimdeki Pütürge'yi anlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Başkan Kasım Tilbaç , 31 Mart Yerel Seçimlerinde halk kendi Belediye Başkanını  ve  İlçeyi , halkı yönetecek yerel yöneticileri seçecek.  Bizde sizleri temsil noktasında en iyi temsil edecek arkadaşlarımla bu yola çıktık. Önce Allah sonra Sizlerin desteği ve oyları ile Başkan olarak seçilirsek Pütürge’mizin her bir ferdinin derdine derman olmaya , Pütürge’mizin her noktasına  hizmet götürmeye talip olduk. Günlerdir Pütürge’mizin her hanesine girmeye , her bir vatandaşımızın gönlüne girmeye çalışıyor , Pütürge için projelerimizi  ve hayallerimizi anlatıyoruz.

 

Bu vesile ile Misafirperverlikleri, destekleri ve hayır duaları için 7'sinden 70'ine tüm hemşerilerimize teşekkürü borç biliyoruz. Hemşerilerimizin desteğiyle dizlerimizde derman bitse de zihnimiz  bizi ayakta tutacak ve Allah'ın izniyle 1 Nisan'da güneş Pütürge'de hepimizi aydınlatacak dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, 1, Nisan'da, Güneş, Pütürge'de, Hepimizi, Aydınlatacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı