Haber Detayı
08 Ekim 2021 - Cuma 21:53 Bu haber 2154 kez okundu
 
Kamil Göksu, Yenikapı'da Tüm Malatya Kurumlarıyla Olmalı
Ankara Malatyalılar Federasyonu Başkanı Kamil Göksu, 21-24 Ekim 2021 Tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan Malatya Tanıtım Günlerine Ankara'daki STK'lar olarak her türlü destek ve katkı sunmaya hazırız dedi.
Gündem Haberi


Ankara Malatyalılar Federasyonu Başkanı Kamil Göksu,  21-24 Ekim 2021 Tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan 4.Malatya Tanıtım Günleri Malatya'nın Tanıtımı İçin Önemli Bir Fırsat dedi.

 

21-24 Ekim 2021 Tarihleri arasında yapılacak Malatya Tanıtım Günleri ile alakalı Ankara Malatyalılar Federasyonu ve MASTÖB Ankara Şube yönetim kuulu toplantı yaparak Malatya Tanıtım Günlerinin yapılmasında Ankara'daki STK lar olarak hertürlü desteği ve katkı sunmaya hazırız dedi.

 

Ankara Malatyalılar Federasyonu ve MASTÖB Ankara Şube Yönetimi Son Günlerde 21-24 Ekim 2021 Tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan 4.Malatya Tanıtım Günleri ile ilgili Malatya Valiliğinin ve Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Diğer İlçe Belediyelerin katılmayacağı yönde çıkan haberlere tepki göstererek inşallah bu dedi kodular doğru değildir.  İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan 4.Malatya Tanıtım Günleri tüm Malatya'lıların organizasyonudur.  Bütün Malatya tüm kurumlarıyla , tüm STK'larıyla orada olmalıdır. 

 

Başkan Kamil Göksu,  Siyaset ,STK,Bürokrat ve iş dünyasından davet edilecek hemşehrilerimizle alakalı bir komisyon oluşturuldu.Davetli listesi çalışması yapılarak kısa sürede davetiyelerin ulaştırlması gerektiği kararı alınmıştır dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kamil, Göksu,, Yenikapı'da, Tüm, Malatya, Kurumlarıyla, Olmalı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı