Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 17:28 Bu haber 2263 kez okundu
 
Jandarma Malatya Geneli Asayiş Uygulamasına Devam Ediyor
Malatya İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Tarafından Malatya Geneli (ŞOK) Yol Kontrol ve Araması ve Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması.” Yapıldı.
Asayiş Haberi


Malatya İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Tarafından Yapılan Uygulamada (2.381) şahıs, (1.306) araç sorgulanmış, (108) umuma açık yer kontrol edilmiştir. Yapılan arama, sorgulama ve kontroller sonucu; (3) şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılmış, (4) araç trafikten men edilmiş, (10) araca (3.625) TL ceza kesildi.

 

Malatya İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Tarafından Malatya Geneli (ŞOK) Yol Kontrol ve Araması ve Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması.” Yapıldı.

 

Malatya İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde emniyet ve asayiş hizmetleri kapsamında; milli güvenlik ve kamu düzeninin, genel sağlık ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, , aranan şahısların takibi ve yakalanması taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyanın tespiti ve bölgede meydana gelebilecek her türlü asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suç delillerinin tespiti ve el konulması, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve huzur ve güven ortamının devamını tesis etmek maksadıyla 27.02.2019 günü 13.00-15.00 / 18.00-20.00 saatlerinde “(ŞOK) Yol Kontrol ve Araması ve Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması.” faaliyeti icra edilmiştir.

 

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Timleri Kaçakçılık Timleri, İstihbarat Timleri, J.Trafik Timleri, Köpek Unsurları, Olay Yeri İnceleme Timleri, TEM unsurları ve Patlayıcı Madde İmha Timlerinin katılımıyla icra edilen uygulamada; (2.381) şahıs, (1.306) araç sorgulanmış, (108) umuma açık yer kontrol edilmiştir. Yapılan arama, sorgulama ve kontroller sonucu; (3) şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılmış, (4) araç trafikten men edilmiş, (10) araca (3.625) tl. cezai müeyyide uygulanmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Jandarma, Malatya, Geneli, Asayiş, Uygulamasına, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı