Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 17:29
 
Jandarma ; Malatya'da Yol Kontrol İle Umuma Açık Yerleri Denetledi
Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce Malatya geneli “(ŞOK) Yol Kontrol ve Araması ile Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması yapıldı.
Asayiş Haberi


Malatya İl Jandarma Komutanlığınca Yapılan Açıklama Şöyle ; 

Malatya İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde emniyet ve asayiş hizmetleri kapsamında; milli güvenlik ve kamu düzeninin, genel sağlık ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, , aranan şahısların takibi ve yakalanması taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyanın tespiti ve bölgede meydana gelebilecek her türlü asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suç delillerinin tespiti ve el konulması, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve huzur ve güven ortamının devamını tesis etmek maksadıyla 02.12.2018 günü 13.00-15.00 / 16.00-18.00 saatlerinde “(ŞOK) Yol Kontrol ve Araması ile Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması.” faaliyeti icra edilmiştir.

 

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Timleri Kaçakçılık Timleri, İstihbarat Timleri, J.Trafik Timleri, Köpek Unsurları, Olay Yeri İnceleme Timleri, TEM unsurları ve Patlayıcı Madde İmha Timlerinin katılımıyla icra edilen uygulamada; (2.783) şahıs, (1.060) araç sorgulanmış, (170) umuma açık yer kontrol edilmiştir. Yapılan arama, sorgulama ve kontroller sonucu; (2) şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılmış, (8) araç trafikten men edilmiş, (29) araca (7.037) tl. cezai müeyyide uygulanmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Jandarma, ;, Malatya'da, Yol, Kontrol, İle, Umuma, Açık, Yerleri, Denetledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı