Haber Detayı
27 Aralık 2020 - Pazar 13:46 Bu haber 6426 kez okundu
 
İşte Örnek Belediyecilik Asgari Ücreti 3.100 TL Oldu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyede en düşük maaşın 3100 TL olacağını açıkladı.
Ekonomi Haberi


CHP'li Ankara ve Adana Byükşehir Belediyesi Asgari Ücreti 3.100 TL Yaptı

Milyonlarca asgari ücretli resmi olarak asgari ücret rakamının açıklanmasını beklerken Ankara ve Adana'dan asgari ücret açıklaması geldi. 

ANKARA  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ  EN DÜŞÜK MAAŞI 3.100 TL YAPTI

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile belediye bünyesinde çalışan işçi ve memurlara yönelik olarak en düşük asgari ücret rakamını 3 bin 100 TL olarak uygulayacaklarını açıkladı.

Başkan Mansur Yavaş tarafından resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama ile “Yılbaşıyla birlikte belediyemizde görevli mesai arkadaşlarımızın maaşının en az 3100 TL olmasına karar verdik. Tüm çalışma arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyor, aldığımız kararın şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. #AsgariÜcret3100TL” ifadeleri ile 2021 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan kişilere ödenecek en düşük maaş 3 bin 100 TL olarak belirlendi.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Asgari Ücret zammı için uygulayacakları rakamı açıkladı. ABB çalışanları CHP tarafından meclise verilen kanun teklifi ile sunulan 3 bin 100 TL rakamı üzerinden maaş alacaklar!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYDAN KARALAR EN DÜŞÜK MAAŞI 3.100 TL YAPTI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyede en düşük maaşın 3100 TL olacağını açıkladı.

 

Zeydan Karalar'dan asgari ücret açıklaması! Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sosyal medya hesabı üzerinden asgari ücret açıklamasında bulundu.

 

2021'DE ASGARİ ÜCRET NE OLURSA OLSUN...

2021'de asgari ücret ne olursa olsun, Adana Büyükşehir Belediyesi'nde 3100 TL' den az olmayacağını açıklayan Karalar şu ifadeleri kullandı;

"Açıklanacak asgari ücret ne olursa olsun, belediyemizde çalışan bir işçinin alacağı maaş 3100 TL' den az olmayacak. Emekçi kardeşlerimize şimdiden hayırlı olsun."

11.jpg

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İşte, Örnek, Belediyecilik, Asgari, Ücreti, 3.100, TL, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı