Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 19:16 Bu haber 1699 kez okundu
 
İsa Özkan , Darende’mizi Daha Yaşanılabilir Bir Hale Getireceğiz
AK Parti Cumhur İttifakı Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Bugüne kadar yapamayacağımız hiç bir şeyin sözünü vermedik İnşallah bu projelerimizi de hayata geçireceğiz ve Darende’mizi daha yaşanılabilir bir hale getireceğiz dedi.
Siyaset Haberi


AK Parti Cumhur İttifakı Darende Belediye Başkan Adayı  İsa Özkan , 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi seçim çalışmaları kapsamında Darende Devlet hastanesi , Darende sağlık Ocağı , Darende Sağlık Lisesi , Günerli,  Başkaya, Tanıklı, 30 Ağustos, Sakarya Mahallelerini ziyaret etti. 

 

Başkan Adayı İsa Özkan , Darende Devlet hastanesi , Darende sağlık Ocağı ve Darende Sağlık Lisesi  ziyaretlerinde  tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.  “ Önce İnsan “ anlayışı ile hizmet veren sağlık personeli , özellikle kırsal alanda zor görevler icra etmektedirler.  Zor şartlar altında hizmet vermekte olan sağlık personeli  , İnsanların sağlıklı yaşamlarını sürdürebilmesi için elinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini söyledi.

 

Daha  sonra Darende’ye bağlı Günerli,  Başkaya, Tanıklı, 30 Ağustos, Sakarya Mahallelerini ziyaret eden Başkan İsa Özkan burada yaptığı konuşmada , İnşallah 31 Mart’tan sonra kaldığımız yerden tekrar başlayarak  Mahallelerimizin eksik ve noksan olan hizmetlerini  getirmek için ivedi bir şekilde elimizden gelen gayreti göstereceğiz.  Ziyaret ettiğimiz mahallelerimizin kilit taşı, içme ve sulama suyu problemleri taziye evi isteklerini notlarımız arasına aldık. İnşallah secim sonrasında tüm Mahallelerimizin dertleri ve sıkıntılarını halledip refah seviyesinin yükselmesine katkı sağlayacağız. Bugüne kadar yapamayacağımız hiç bir şeyin sözünü vermedik İnşallah bu projelerimizi de hayata geçireceğiz ve Darende’mizi daha yaşanılabilir bir hale getireceğiz dedi. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: , İsa, Özkan, ,, Darende’mizi, Daha, Yaşanılabilir, Bir, Hale, Getireceğiz,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı