Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 19:08 Bu haber 1576 kez okundu
 
İsa Özkan , Darende Halkının 7/24 Saat Emrinde Olacağım
Cumhur İttifakı ve AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Milletime Söz Veriyorum. İster Bana Oy Versin , İster Oy Vermesin Darende'nin Her Noktasına Ayırım Yapmadan Adil Hizmet Edeceğim." Darende Halkının 7/24 Saat Emrinde Olacağım " dedi.
Siyaset Haberi


Cumhur İttifakı ve AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Darende Halkının 7/24 Saat Emrinde Olacağım.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Beraberinde  AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ve 24-25-26. dönem AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Darende AK Parti İlçe Başkanı , Darende MHP İlçe Başkanı , Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Darende’de  ziyaret ve temaslarda bulundu.

 

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Milletime söz veriyorum 31 Mart’ta seçildikten sonra ilk işim aciliyeti olan Köylerimizin ve Mahallelerimiz  alt yapı , üst yapı içme ve sulama suyu ile birlikte diğer ihtiyaçlarını çok acil çözmek için tüm imkanları seferber edeceğim dedi.

 

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan , Adalet Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Parti'sinin ittifak adayıyım. 2009-2014 yılları arasında Darende de belediye başkanlığı yaptım. Darende'ye ve milletime hizmet ettim. İnşallah önümüzdeki süreçte de Darendelilere hizmet etmek bizlere onur ve şeref verir. Benim Belediye Başkanlığım döneminde Malatya Büyükşehir değildi. O yüzden Köylere sadece o dönemin Belde Belediyeleri üzerinden elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görüyorum gezdiğimiz bir çok yerin aciliyeti olan sorunları var. İnşallah 31 Mart’tan sonra bu köylerde benim hizmet alanım içerisinde olacak. Nasıl 2009-2014  Yıllarında Başkanlığım döneminde Darende’ye hizmet edip büyük yatırımlar kazandırdıysam bu dönemde de Darende’nin en ücra köşesine de  hizmetleri adilane bir şekilde götüreceğim. Ben siyasetçi ve gelenekçi bir aileden geliyorum. Hepiniz baba dostusunuz. Allah’ın izni ile telefonum 7/24 saat açık olacak. Hemşerilerimin her an emrinde olacağım. Sizden isteğim 31 Mart Yerel seçimlerinde AK Parti Kadrolarına , Cumhur İttifakı kadrolarına destek vermeniz olacak  ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İsa, Özkan, ,, Darende, Halkının, 7/24, Saat, Emrinde, Olacağım,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı