Haber Detayı
20 Mart 2019 - Çarşamba 13:16 Bu haber 1288 kez okundu
 
İsa Özkan ,Darende'de Hizmetlere Kaldığımız Yerden Devam Edeceğim
Başkan Adayı İsa Özkan , 31 Mart Yerel Seçimlerinde şahsımıza ve Partimize ister oy versin ister oy vermesin tüm Darende’li hemşirelerimiz bizim başımızın tacıdır. Allah izin verirse hiçbir ayırım yapmadan hemşirelerimizi hizmet edeceğiz dedi.
Siyaset Haberi


Başkan Adayı İsa Özkan ,  Darende’yi Cazibe Merkezi Yapacağız

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken, Cumhur İttifakı AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

 

Cumhur İttifakı AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan Ziyaretler kapsamında bugün Şendere, Gökçeören, Ozan, Uzunhasan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. İsa Özkan , ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın taleplerini dinledik yapacağımız hizmetler hakkında bilgiler verdik dedi.

 

Cumhur İttifakı Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan, Darende’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini belirterek, göreve gelmeleri durumunda el birliği ile tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

 

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı ile Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan’da Darende ilçesini ziyaret ederek Başkan adayı İsa Özkan  ve AK Parti kadrolarına destek istedi.

 

Darende Başkan Adayı İsa Özkan, 18 yıldır siyasette aktif  görev aldığını ve 5 yıl Darende Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğunu söyleyerek, ilçenin sorunlarını çok iyi bildiğini  dile getirdi.

 

31 Mart’tan sonra halkımızın teveccühü ile  bu göreve gelirsek ,  Darende’ye yakışır hizmetleri bir bir hayata geçireceklerini ifade eden Özkan, İnşallah Allah nasip ederse Darende’de güzel hizmetler yapacağız. Halkımızın da desteği ile katılımcı belediyecilik vurgusu ile ilçemizi daha yaşanılabilir yapacağız. Yenice Mahallemizde yaşanan sulama suyunun kapsam alanı dışında kalması sorununu da kısa sürede çözerek buradaki çiftçilerimize destek olacağız.  Biz  yerel yöneticiliği bilen kadrolarımızla uzun zamandır birlikte çalışıp tüm Darende merkez ve  mahallelerin sorunlarını yakından tespit ettik. İnşallah Büyükşehir Belediyemizle ve vekillerimizle koordineli bir şekilde çalışıp Darende’mizin tüm sıkıntılarını gidereceğiz.

 

Başkan Adayı İsa Özkan ,  31 Mart Yerel Seçimlerinde şahsımıza ve Partimize ister oy versin ister oy vermesin tüm Darende’li hemşerilerimiz bizim başımızın tacıdır. Allah izin verirse hiçbir ayırım yapmadan hemşerilerimize hizmet edeceğiz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İsa, Özkan, ,Darende'de, Hizmetlere, Kaldığımız, Yerden, Devam, Edeceğim,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı