Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 16:17 Bu haber 1665 kez okundu
 
İsa Özkan Darende'de Binlerce Kişi İle Gövde Gösterisi Yaptı
Cumhur İttifakı AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan'ın Düzenlediği Programa Binlerce Darendeli Katıldı.
Siyaset Haberi


AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan, Darende'de Binlerce Kişi İle Gövde Gösterisi Yaptı

AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan, "Bu memlekete, bu ülkeye birlik, beraberlik içinde inşallah hep beraber güzel hizmetler gerçekleştireceğiz çünkü biz burada yaşıyoruz. Biz buranın çocuklarıyız. Burada ne kadar güzel hizmetler yapabilirsek, Darende'ye ne kadar hizmet getirebilirsek biz o kadar mutlu oluruz. Bu ülke ne kadar güzel olursa, birlik ve beraberlik içerisinde olursa o kadar güzel olur. Dışarıdan gelen güçlere karşı biz birlik ve beraberlik içerisinde olacağız" ifadelerini kullandı.

 

"Tek oy çok önemli"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bize her yer Türkiye. Biz ne diyoruz? 'Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet' diyoruz. O yüzden bir şey daha diyoruz. 'Tek oy, tek millet. Tek oy, tek bayrak. Tek oy, tek vatan. Tek oy, tek devlet.' Tek oy çok kıymetlidir. Bir tek oy, bizim geleceğimize vereceğimiz kararı belirler" dedi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Malatya'daki temasları kapsamında Darende ilçesine ziyarette bulundu. Ünal, Darende ilçesindeki Somuncu Baba Türbesi’ni ziyaret etti, bir aileye taziye ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ziyaretlerinin ardından AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Ahmet Çakır, AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan ile beraber düzenlenen mitinge katıldı.

 

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen mitingde konuşan AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan, "Bu memlekete, bu ülkeye birlik, beraberlik içinde inşallah hep beraber güzel hizmetler gerçekleştireceğiz çünkü biz burada yaşıyoruz. Biz buranın çocuklarıyız. Burada ne kadar güzel hizmetler yapabilirsek, Darende'ye ne kadar hizmet getirebilirsek biz o kadar mutlu oluruz. Bu ülke ne kadar güzel olursa, birlik ve beraberlik içerisinde olursa o kadar güzel olur. Dışarıdan gelen güçlere karşı biz birlik ve beraberlik içerisinde olacağız" ifadelerini kullandı.

 

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ise Darende'nin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Malatya önemli, ülkemiz önemli. Oylarımıza ve sandıklara sahip çıkmalıyız. Çok tempolu bir şekilde çalışmak zorundayız. Darende'nin sonucu bizim için çok önemli. Bizim yüzümüzü ak etmeniz lazım. Bu süre içerisinde de birebir koşturacağız. Sizlerin kullanacağı her oy, cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı'na verilmiş bir destektir. Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı'nın elini güçlendirmeliyiz. O açıdan kalan sürede herkesin sahada çalışmasını istiyorum" dedi.

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık da, Darendelilerin her zaman davaya sahip çıkarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yol yürüdüğünü, bunun gönül ve aşk işi olduğunu ifade etti.

 

31 Mart'taki Mahalli İdareler Seçimleri'nin çok ama çok önemli olduğuna dikkat çeken Çalık, "Bu seçim, Türkiye'nin beka seçimidir. Bunu herkes böyle bilsin. Uluslararası güçlerin, terör örgütlerinin yapmak istedikleri, görmüş oldukları rüya; Recep Tayyip Erdoğan'sız, AK Parti'siz bir Türkiye rüyasıdır. İşte 31 Mart'ta bu rüyayı görenlere Darende cevap verecek" diye konuştu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise "Darende'yle, Malatya'yla, Kahramanmaraş'la, Sivas'la biz Türkiye'yiz. Bize her yer Türkiye. Biz ne diyoruz? 'Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet' diyoruz. O yüzden bir şey daha diyoruz. 'Tek oy, tek millet. Tek oy, tek bayrak. Tek oy, tek vatan. Tek oy, tek devlet.' Tek oy çok kıymetlidir. Bir tek oy, bizim geleceğimize vereceğimiz kararı belirler. O yüzden ne yapacağız? Recep Tayyip Erdoğan'ı, Devlet Bahçeli'yi, Cumhur İttifakı'nı dünyada gözlerini Türkiye'ye dikmiş, bakanlara karşı, PKK'yı, FETÖ'yü, Türkiye düşmanlarını sevindirmeyeceğiz" dedi.

 

Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tökezlesin diye bekleyenleri sevindirmemek için 31 Mart seçimlerine kadar gecelerini gündüzlerine katarak, çalışacaklarını ifade eden Ünal, "Burada 17 yıldır ağzımızın tadıyla, huzur içerisinde yaşıyorsak, bunu verdiğimiz mücadeleye borçluyuz. Bu millet yenilmez, Türkiye bölünmez kardeşlerim. Bin yıldan beri bu topraklardayız, bağımsızlık bizim karakterimiz oldu. Asla diz çökmedik, boyun eğmedik, teslim olmadık. 15 Temmuz gecesi bunu dünyaya bir kez daha gösterdik" diye konuştu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İsa, Özkan, Darende'de, Binlerce, Kişi, İle, Gövde, Gösterisi, Yaptı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı