Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 21:20 Bu haber 1417 kez okundu
 
İş Adamı Sait Aybak'ın 3 Aylar ve Regaip Kandil Mesajı
Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı , Adıyamanlılar Vakfı Başkanı ve Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Sait Aybak , üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Yaşam Haberi


Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı , Adıyamanlılar Vakfı Başkanı ve Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Sait Aybak ,  yayınladığı mesajında  tüm İslam Aleminin  üç aylar ve Regaip Kandili’ni kutlayarak; "Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir” dedi. 

 

Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı Sait Aybak , “Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları olan üç aylara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. İslam coğrafyasında yaşanan acı, hüzün ve gözyaşının bu kutsal günler vesilesiyle son bulmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyor, üç Aylar ve Regaip Kandili’nin Malatya'mıza Ülkemize, Milletimize,  ve Türk-İslam alemine bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, Adamı, Sait, Aybak'ın, 3, Aylar, ve, , Regaip, , Kandil, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı