Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 13:41
 
İş Adamı Hadi Dursun , Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun
İş Adamı ve Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun , Miraç kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


İş Adamı  ve Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi  Hadi Dursun  , Miraç kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


İş Adamı  ve Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi  Hadi Dursun ; “İçerisinde bulunduğumuz mübarek üç aylarda Regaib kandili ile başlayan mukaddes gecelere erişme mutluluğumuz, bugün birçok hikmet ve bereketi barındıran Miraç kandilini idrak edecek olma sevincimizle devam etmektedir. Miraç gibi kutsal gün ve geceler, ibadet ve ahlak bakımından kendimize çeki düzen verme, ümitsizlikten kurtulma, geleceğe ümitle bakma fırsatı ve imkânı vermektedir. Bizler bu mübarek gün ve geceler vesilesiyle dostluk ve birliğe daha çok önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz. Başta Hz. Muhammed efendimiz olmak üzere her Müslüman için manevi bir terfi, Yüce Rabbimizle buluşma ve selamlaşma, O'nun katında yücelme ve yükselme ve bu vesileyle yüksek insani sorumluklar üstlenme anlamına gelir. Bugün bize düşen miracın ruhu, manası, hikmeti, hakikati ve evrensel mesajları üzerinde yeniden düşünmektir.

Bu kutlu gecenin bütün İslam aleminin birlik ve beraberliğine; insanlığın adalet, huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerken, Miraç kandilinin başta Malatya'lı hemşerilerimiz olmak üzere tüm alemi İslam'a hayırlar getirmesini diliyor, birliğimizin ve kardeşliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (Malatya Haber Ajans) - Haber Merkezi Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, Adamı, Hadi, Dursun, , ,, Miraç, Kandiliniz, Mübarek, Olsun,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı