Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 22:19 Bu haber 1719 kez okundu
 
İş Adamı Erol Ağca'nın Ramazan Bayramı Mesajı
İş Adamı ve Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağca Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi


Malatya'lı Başarılı İş Adamı ve Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi  Erol Ağca  mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, vatandaşlarımız arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları mana yüklü özel günlerdir.

 

Birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olan bayramlarda büyüklerimizi, annemizi, babamızı, yakınlarımızı, komşularımız ve dostlarımızı ziyaret edelim. Bencilliği, kin ve nefreti içimizden söküp atalım, dargınlıklara son verelim. Ramazan ayı boyunca kazandığımız güzel alışkanlıkları sürdürme, vazgeçtiğimiz kötü huy ve davranışlara da bir daha asla dönmeme kararımızı yineleyelim. Bu vesileyle Bayramı bayram kılan güzelliklerin paylaşıldıkça artacağına olan inancımızla, Malatya’mızın, Türkiye’mizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.”

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, Adamı, Erol, Ağca'nın, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı