Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 19:26
 
İbrahim Yalçınkaya , Pütürge Her Şeyin En Güzeline Layıktır
Pütürge Cumhur İttifakı MHP Meclis Adayı İbrahim Yalçınkaya , Biz Cumhur İttifakı olarak her zaman barıştan , kardeşlikten ve huzurdan yana olduk. Pütürge’mizin birliği ve bütünlüğü her şeyin üstündedir.
Siyaset Haberi


İbrahim Yalçınkaya , Pütürge Her Şeyin En Güzeline Layıktır

Pütürge Cumhur İttifakı MHP Meclis  Adayı İbrahim Yalçınkaya ve MHP Pütürge İlçe Başkanı Mustafa Aluç ile birlikte Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Meclis  Adayı İbrahim Yalçınkaya Seçim startı verildiği ilk gün heyecanı ile hiç durmadan Pütürge’mizin tüm Mahallelerini , evlerini hiç durmadan  gün ve gün ziyaret ederek çalışmalarımızı ve projelerimizi anlattık. Değerli Hemşerilerimizle birlikte 31 Mart Pazar günü itibarıyla Allah nasip ederde seçilirsek , Cumhur İttifakına ister oy versin isterse oy vermesin biz hep birlikte Pütürge olup daha güzel yarınlara adım atacağız.  Biz Cumhur İttifakı olarak her zaman barıştan , kardeşlikten  ve huzurdan yana olduk. Pütürge’mizin birliği ve bütünlüğü her şeyin üstündedir. Ben bu toprakların bir çocuğu olarak 31 Mart  yerel seçimlerinden sonra  Cumhur İttifakı olarak söz verdiğimiz tüm vaatlerimizin takipçisi olacağız.

 

Pütürge Cumhur İttifakı MHP Meclis  Adayı İbrahim Yalçınkaya Pütürge’miz 1 Nisan sabahı ortak adayımız Mikail Sülük ve ekibiyle birlikte yeni bir güneşli güne uyanacaktır. Bu zamana kadar gecesini gündüze katıp bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan başta MHP Pütürge İlçe Başkanı Sayın  Mustafa Aluç  olmak üzere tüm bizimle yol yürüyen dava arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.  Cumhur İttifakının her bir ferdine seçim süresince çalışmalarımızda bizlerle beraber kapı kapı dolaşarak bize vermiş oldukları bu destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart Pazar günü Cumhur İttifakı güçlü bir şekilde seçimi kazanarak emeğinin karşılığını alacaktır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İbrahim, Yalçınkaya, ,, Pütürge, Her, Şeyin, En, Güzeline, Layıktır,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı