Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 14:10 Bu haber 1906 kez okundu
 
Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Açıldı
Malatya Merkezde yoğun bir nüfusa sahip Güzelyurtlular bir araya gelerek Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni Kuruldu.
Gündem Haberi


Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Açıldı

Malatya Merkezde yoğun bir nüfusa sahip Güzelyurtlular bir araya gelerek Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni  Kuruldu.

 

Açılışa Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi  Millioğulları , CHP Hekimhan Belediye Başkan Adayı Turan Karadağ , Güzelyurt Muhtarı Mustafa Tunç , Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Yunus Millioğulları , Hekimhan Belediye Meclis Üyeleri ve Adayları , Malatya’da yaşayan Güzelyurt’lular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Kılınç , katılımlarından dolayı tüm katılımcılara ve Güzelyurtlulara teşekkür etti.  Derneğin Malatya’da yaşayan hemşerilerimizi bir araya getirmek ve hasbihal etmek için kurduklarını söyledi.  Derneğin Güzelyurtlu hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyor kuruluş aşamasından bugüne kadar emeği geçen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum dedi.

 

 Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Saray Mahallesi , Salkım Sok. Huzur Apt. Kat 3 adresinde faaliyetlerini sürdürecek.

 

Güzelyurt Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kurucu Listesi

Başkan Hasan Kılınç , Yönetim  Bahri Çavuşoğlu , Nurettin Özer , Orhan Kaya  ve Erdal Erdem

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Güzelyurt, Dayanışma, ve, Yardımlaşma, Derneği, Açıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı