Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 13:01 Bu haber 1218 kez okundu
 
Gürkan ; Gümrük Müdürlüğünün Malatya'da Olması Sevindirici
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yeni göreve başlayan Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Dr. Musa Aydemir’i ziyaret etti.
Gündem Haberi


GÜRKAN, FIRAT GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yeni göreve başlayan Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Dr. Musa Aydemir’i ziyaret etti.

 

6 İlimizde, 5 Havalimanımızda hizmet veriyoruz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Dr. Musa Aydemir; “Kurumumuz 6 tane ilde hizmet vermektedir. Ticaret Gümrük ile ilgili faaliyetlerde bulunup, firmalarımızı birimlerimizi bilgilendirmek, gümrük işlemlerimizi hızlandırmaya ve maliyetleri düşürmeye çalışıyoruz. Bölge Müdürlüğü olarak 5 havalimanımızda hizmet veriyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Güzel hizmetler yapılacağına inanıyorum

Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Dr. Musa Aydemir’e yeni görevinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan; “Daha önce bizleri ziyaret gelen Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürümüze ziyarette bulunmaktayız. Gümrük Bölge Müdürlüğümüzün binasının yapımında emeği geçen, başta eski Gümrük Bakanımız AK Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci’ye teşekkür ediyorum. Gümrük Müdürlüğümüzün binası onun döneminde yapılmıştı. Güzel bir bina olmuş, birimler yerleşmiş, güzel ofisler oluşturulmuş, bu ortam içerisinde güzel hizmetler yapacaklarına inanıyorum. Çalışanlara başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 5 İlimizin Bölge Müdürlüğü olarak aktif görev yapmakta, bu bölgede de gümrükleme işlemlerinin yürütülmesi, ithalat ve ihracat işlemlerin görülmesi noktasında aktif çalışmalar yapılıyor” şeklinde konuştu

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Gürkan, ;, Gümrük, Müdürlüğünün, Malatya'da, Olması, Sevindirici,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı