Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 17:20 Bu haber 1383 kez okundu
 
Gündüz Cengiz , Doğanyol’u Çıkmaz Yol Olmaktan Kurtaracağız
Doğanyol CHP Belediye Başkan Adayı Gündüz Cengiz Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi’ni Ziyaret Etti.
Siyaset Haberi


Gündüz Cengiz , Doğanyol’u Çıkmaz Yol Olmaktan Kurtaracağız

Doğanyol CHP Belediye Başkan Adayı Gündüz Cengiz Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi’ni Ziyaret Etti. 

 

Başkan Adayı Gündüz Cengiz ; Doğanyol hak ettiği hiçbir hizmeti alamadı.  Doğanyol İlçemiz Çıkmaz bir yer konumundadır. Çıkmaz bir yoldadır, İlçenin bölgeyle bağlantılı yolları acilen yapılmalıdır. İlçemizin en büyük sorunlarından biride  içme suyu sorunu ve sulama suyu sorunudur.  Gerçi bir çok hizmetten mahrumuz. İlçede ne bir misafirhane , otel ne bir sosyal tesis nede , ilçeye geleceklerin konaklayacağı bir otel.. İlçe merkezinde insanların gidebileceği bir lavabo ,  wc yok..  Bunları söylemek üzücü ama acı gerçek bu…  İnşallah ben ve ekibim 31 Mart Yerel Seçimlerinde başarılı bir sonuç alır belediye başkanlığını kazanırsak Doğanyol’un kaderini de değiştirmek için elimizden gelen her çabayı göstereceğiz.

 

Doğanyol CHP Belediye Başkan Adayı Gündüz Cengiz  31 Mart’ta Doğanyol halkı sandığa gidip demokrasiye , hizmet getirecek kadroya oy verecek. Doğanyol’lular içlerinden biri olan kardeşleri Doğanyol CHP Belediye Başkan Adayı Gündüz Cengiz  ve yol arkadaşlarına oy verecek dedi.  Başkan Gündüz bizleri Anadolu Basın Birliğinde misafir ettiğiniz siz Başkan ve yönetimini de teşekkür ediyorum dedi.

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise , Doğanyol Malatya’mızın Çukurova’sıdır. Güzel bir ilçemizdir. İnşallah Tüm Malatya’mızın İlçelerinde olduğu gibi Doğanyol İlçemizde de hak eden kim ise o aday kazansın.. Partisi ne olursa olsun halkın seçeceği , liyakat sahibi aday kazansın ve ilçesine hizmet etsin. Kazanan Doğanyol olsun millet olsun.. Çıktığınız bu yolda size başarılar diliyorum.  Dediğim gibi 31 Mart Pazar günü kazanan Memleketimiz , Ülkemiz ve Milletimiz olsun dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Gündüz, Cengiz, ,, Doğanyol’u, Çıkmaz, Yol, Olmaktan, Kurtaracağız,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı