Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 19:59
 
Gökçe ; Malatya'nın Değerlerine Sahip Çıkmak İstiyoruz
CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe ve beraberindeki heyet, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
Gündem Haberi


CHP'li GÖKÇE'den TSO ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe ve beraberindeki heyet , Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

 

Ziyaretler sırasında konuşan Gökçe, " Kenti ortak akılla yöneteceğiz, istişareye önem vereceğiz"


Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti 
CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe, ilk olarak Malatya  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetim kurulunu  ziyaret etti.


Gökçe'nin ziyaretinden duyduğu  memnuniyeti dile getiren Malatya Ticaret Sanayi Odası Başkanı Sadıkoğlu "Sayın Soner Gökçe'nin  odamız ziyaret etmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Çıkmış oldukları bu yolda, başarılar diliyoruz. Ümit ediyoruz ki ülkemiz , şehrimiz için en iyisi olur . Bu bir yarış, önemli olan burada insanlara kendinizi  gerçekten ifade edebilmek . Allah hayırlı etsin çalışmalarınızda başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 
TSO Başkanı ve yönetim kurulu'nun sıcak karşılamasından mutluluk duyduğunu ifade eden ve Malatya'yı ortak akılla yöneteceklerini ve istişareye önem vereceklerini vurgulayan CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Soner Gökçe ," Büyükşehir denildiği zaman  şehrin soysal, ekonomik ,toplumsal birliği bütünlüğü, sanayisi , ekonomisi, esnafı ,eğitimi ile  ilgilenebilmeli . Büyükşehir yönetimi halkıyla iç içe olmalı. Malatya'mıza  hizmet etmek adına, sanayimizin gelişmesi adına  her noktada  ortak akılla beraber ,sizinle beraber hareket etmeye  birlikte sosyal yaşam anlamında  şehrimizi değiştirmeye, istihdam sorununu çözme  noktasında  her türlü gayreti sizinle vermek adına mücadeleye hazırız. Büyükşehir Belediye Başkanı olursam her kesimi kucaklayan, Atatürk'ümüze, İnönü'müze ,Turgut Özal'mız ile   Recai Kutan'ımıza Malatya'nın tüm değerlerine sahip çıkacağız" şeklinde konuştu.


Malatya Büyükşehir Belediyesini Ziyaret

CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe ve beraberindeki heyet, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı da ziyaret etti.


 Gökçe öncelikle gerek Yeşilyurt ve gerekse Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi sırasında yaptığı hizmetlerden dolayı Hacı Uğur Polat'a teşekkürlerini iletirken, " Malatya'mız la ilgili olarak değerlerimize sahip çıkmak istiyoruz..Malatya'mıza hizmet ederken hiç bir ayrım yapmadan , her kesimi kucaklamak istiyoruz . Herkesin adayı olarak Malatya'nın değerlerine sahip çıkacağız ,  seçim çalışmalarımız kapsamında tüm Malatya'yı  eşit adil ve  hiç bir ayrım yapmadan , kucaklamak hedefimiz . İhtiyaca göre, bölge'ye göre  hizmet yapabileceğimiz projelerimizi ortaya koymak arzusundayız. Bu konuda çalışmalarımızı çok yakın bir zamanda açıklayacağız . Böyle  bir makama aday olmamın  vermiş olduğu sorumlulukla,  bu makamda oturan şahsınızın fikirlerde bizim için önemli. Sıcak  ve samimi karşılamanızdan dolayı teşekkür ederim . Her zaman için Bu makamı kazandığımızda, Cenabı Allah Malatya'mıza hizmeti  nasip ettiğinde,  sizin fikirleriniz bizim için önemlidir,  her zaman istişare halinde olacağız" dedi.
Gökçe'nin, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti  belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise ," Çok değerli adayımız  ve çok kıymetli Cumhuriyet Halk Partisi  yöneticisi arkadaşlarım, demokrasinin güzelliği yaşıyoruz. Bu uzun soluklu bir  maraton aslında  önce partiler içerisinde aday adayı olur, her parti aday adayı  içerisinde bir yarışı olur bu süreçten sonra partiler adaylarını seçer . Her parti kendi içerisinde bir hareketlilik yaşar ,şehirle ilgili yapılacak projeler ve  eksiklikler tartışılmış olur.  bir sonraki adımda adaylar belli olur, partilerimiz ve adaylarımız kendilerini millete anlatır. Millet sandığın arkasına geçer ve iradesini ortaya koyar, millet iradesine göre 5 yıl boyunca makamlar ve koltuklar görev yapacak kişiler belirlenmiş olur.. Malatya'mız Cumhuriyetimizin önemli şehirlerinden birisi Malatya'nın güzel bir seçim atmosferi yaşayacağımızdan eminim  ama yine de Malatya yakışır seçim çalışması  olmasını temenni  ediyorum. 31 mart seçimlerinden sonra bizde görevi bir arkadaşıma kardeşimize  devir edeceğiz bu millet seçtiği tercih ettiği birisine devir edeceğiz. Malatya'mız için hayırlısı olur. Başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Gökçe, ;, Malatya'nın, Değerlerine, Sahip, Çıkmak, İstiyoruz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı