Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 16:00 Bu haber 1218 kez okundu
 
Gökçe ; Karşımızda Devletin Tüm İmkanlarını Kullanan Bir Yapı Var
Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe ; “Karşımızda devletin tüm imkanlarını kullanan bir yapı var.
Siyaset Haberi


Millet İttifakı Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe  “Karşımızda devletin tüm imkanlarını kullanan bir yapı var. Kendimizi duyurmaya imkan vermiyorlar.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, beraberinde CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe ile Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Jeoloji Mühendisi Erkan Özgür ile birlikte Haçovalılar Derneği’ni ziyaret etti.

 

Haçovalılar Derneği Başkanı Abidin Akdağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Haçovalıların bundan önce olduğu gibi bundan sonra da demokrasiden, özgürlüklerden, hak ve hukuktan yana tavır alacaklarını belirtti, belediye başkan adaylarına başarılar diledi.

 

GÖKÇE; “KARŞIMIZDA DEVLETİN TÜM İMKANLARINI KULLANAN BİR YAPI VAR”

Millet İttifakı Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe  “Karşımızda devletin tüm imkanlarını kullanan bir yapı var. Kendimizi duyurmaya imkan vermiyorlar. Bunlar sizlerin, bizlerin hakkını hukukunu gasp ediyorlar. Belediyenin imkanlarını, çoluk çocuğumuzun tüm geleceğini kendileri için, kendi reklamlarını yapmak için kullanıyorlar. Bunların kendi reklamlarını, kendi kampanyalarını kendi ceplerinden bir kuruş para harcayıp da yürütecek yürekleri yoktur. Malatya’ya hizmet etmek istiyorum, size hizmet etmek istiyorum. Bu heyecanı yaşıyorum ve bana sahip çıkmanızı istiyorum. Bunu isteme hakkım var; çünkü sizi ailem olarak görüyorum. Kendimi size emanet ediyorum. O sandığa gittiğinizde elinizi vicdanınıza koyun. Ben kendimi sizi emanet ediyorum” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Gökçe, ;, Karşımızda, Devletin, Tüm, İmkanlarını, Kullanan, Bir, Yapı, Var,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı