Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 13:42 Bu haber 2463 kez okundu
 
Genç MASTÖB ve Genç MAKON Yeni Yönetimi Kuruldu
MASTÖB ve MAKON Genel Merkez Gençlik Kolları Yeni Yönetimi Belli Oldu.
Gündem Haberi


Merkezi İstanbul’da bulunan MASTÖB ve MAKON Gençlik kollarında bayrak devir-teslim’i düzenlenen törenle yapıldı.

 

Bugün yapılan MASTÖB ve MAKON’nun yönetim kurulu toplantısında önceki başkan Bilal Elmas, bayrağı yeni başkan Aykut Salih Arıkbuğa’ya devretti.

 

Başkan Bilal Elmas, 2011 yılında kurmuş olduğum Genç MASTÖB’ün Başkanlığını,2 Mayıs 2019 tarihi itibari ile Genel Başkan Yardımcımız Aykut Salih Arıkbuğa’ya devretmiş bulunmaktayım.8 yıl boyunca Maddi ve Manevi desteklerini esirgemeyen başta Rahmetli Onursal Başkanımız BEKİR ALYÜZ olmak üzere ,Adil Gevrek Başkanımıza, MASTÖB yönetimine, Gençlik kollarımıza, Kadın Kollarımıza, Dernek Başkanlarımıza teşekkür ederim. Yeni yönetimimizin Malatya’mız için hayırlı olmasını dilerim dedi.

Yeni Genel Başkan  Aykut Salih Arıkbuğa Onursal Başkanımız Rahmetli Bekir Alyüz’ün Talimatıyla kurulan Gençlik Kollarımız Gençliğin abisi olarak gördüğü Başkanımız Bilal Elmas’ın öncülüğünde bugüne kadar Malatya’mıza Gençlerimize hizmet verdi.

2011 yılından günümüze kadar yaptığımız tüm programlarda Malatya Şehrini, Malatya ismini ön planda tutarak hiçbir çıkar menfaat gözetmeden hizmet ettiğimiz Gençlik kollarımızda yeni yönetimimizi açıkladık.

 

Yeni yönetim listemize güvenlerinin sonsuz olduğunu dile getiren başta Genel Başkanımız Adil Gevrek olmak üzere tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz.

 

Yeni Yönetim kurulma aşamasında bizlere yardımlarını esirgemeyen her an yanımızda olan başta abimiz Bilal Elmas ve Bir önceki yönetimden bulunan çok değerli abilerimiz Ömer Yoldaş, Ahmet Şahin, İbrahım Balcı ‘ya Teşekkür ederiz.

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği ve Malatya Konfederasyonu gibi Malatya’nın birleştirici gücü olan kurumlara benim katılmama vesile olan ve Malatyamıza hizmet etme gibi bir şansı bana veren kendi derneğim olan Malatya Pütürge Kavaklıdere Rıka Derneği başkanı Hasan Arıkbuğa ve Yönetimine, Gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ve değerli Rıkalılara Teşekkür ederim.

 

Yönetimimizi açıkladığımız Gecemizde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli Başkanvekillerimize ,Federasyon Başkanlarımıza ,Dernek Başkanlarımıza, Dernek Gençlik Kollarımıza ve misafirlerimize Teşekkür ederiz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Genç, MASTÖB, ve, , Genç, MAKON, Yeni, Yönetimi, Kuruldu,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı