Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 13:56
 
Fırat Edaş'tan Borç Yapılandırmada Son Çağrı
31 Ekim tarihine uzatılan borç yapılandırma kampanyasının bitimine bir hafta kalması ile Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., kampanyadan hala yararlanamayan müşterilerine avantajlı fırsatı kaçırmamaları için son çağrısını yaptı.
Gündem Haberi


FIRAT EDAŞ’TAN BORÇ YAPILANDIRMADA SON ÇAĞRI

31 Ekim tarihine uzatılan borç yapılandırma kampanyasının bitimine bir hafta kalması ile Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., kampanyadan hala yararlanamayan müşterilerine avantajlı fırsatı kaçırmamaları için son çağrısını yaptı.

 

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde 932 bin aboneye kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Fırat EDAŞ; mesken, tarımsal sulama ve ticarethane tarife grubuna dâhil tüm abonelerinin geçmişten gelen borçlarına ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerinin yanında olmaya da özen gösteriyor.

 

Yoğun talep üzerine uzatılan kampanyada son haftaya gelinmesi ile Fırat EDAŞ; borç kapsamındaki müşterilerini avantajlı fırsattan yararlanabilmeleri için müşteri merkezlerine başvurmaları yönünde bilgilendirdi.

 

2017 ve öncesi yıllara ait, icra ve dava aşamasında elektrik borcu olan tüm müşterilerin yararlanabildiği kampanya kapsamında; müşterilere borcunu taksitlendirme ve gecikme faizini silme imkânı sunuluyor.

 

Kampanyaya başvuran müşteriler elektrik borcunun anaparasını peşin ödemesi halinde gecikme faizinde, yüzde 100’e varan indirimden faydalanabilecek. Tamamını peşin ödeyemeyen müşterilere ise 12 aya varan taksitlendirme kolaylığı sağlanacak.

 

Kampanya ile taksitlendirme fırsatından yararlanan müşterilerine hatırlatmada bulunan Fırat EDAŞ, protokolün bozulmaması adına taksitlerin ihmal edilmeden zamanında ödenmesinin önemli olduğuna işaret etti. Aksi takdirde yapılan protokolün geçerliliğini yitireceği ifade edildi.

 

Şirket tarafından yapılan açıklamada kampanyanın 31 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai bitiminde sona ereceği, hiçbir şekilde uzatılmayacağı ve tekrar edilmeyeceği vurgulandı.

 

Yapılan bilgilendirmede borç yapılandırma kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin belirlenen tarihe kadar Fırat EDAŞ’ın Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerindeki müşteri merkezlerine başvurmaları gerektiğine dikkat çekildi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Fırat, Edaş'tan, Borç, Yapılandırmada, Son, Çağrı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı