Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 15:59 Bu haber 1208 kez okundu
 
Fendoğlu ; Biz Üstümüze Düşeni Her Şartta Yapmaya Hazırız
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ; Malatya için yapılması gereken ne varsa biz üstümüze düşeni her şartta yapmaya hazırız dedi.
Gündem Haberi


MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU"FENDOĞLU DEMİRYOL-İŞ SENDİKASI İFTARINA KATILDI"

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Demiryol-iş Sendikası Malatya Şube Başkanlığının düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde Demiryol-iş Şube Başkanı Nurettin Öndeş, yönetim kurulu üyeleri, TCDD bölge müdürleri ve TCDD çalışanları ile bir araya geldi.

 

MHP Milletvekili Fendoğlu; "Çok kıymetli dostum başkanım Nurettin Öndeş, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları işçileri, emekçileri, memurları, idari amirleri, müdürleri ve bu yemeğe katılım sağlayan Malatya'nın güzide amirleri hepinizi saygıyla selamlıyorum. Nurettin Başkanım az önce çok güzel bir şey ifade etti.

 

" 35 yıllık sendika yöneticiliğin de siyasi birlikteliği bu kadar güzel naif bir şekilde görmek beni mutlu etti "dedi. Bizim içinde önemli olan Malatya , Malatya söz konusu olunca gerisi teferruattır demeliliyiz bir ve beraber olmalıyız. Tabi bu birlikteliği ve ittifakı ülke genelinde oluşmasının mimarı olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum. 31 Mart ta ittifakın başarısını Malatya büyük bir oy oranı ile sağladık. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Malatya için yapılması gereken ne varsa biz üstümüze düşeni her şartta yapmaya hazırız. TCDD 5. İşletme bölge müdürlüğümüz ve Taşımacılık A.Ş bölge müdürlüğümüzün devam eden projeleri ve önümüzdeki yıllar için planladıkları yatırımları gerçekleştirmeleri için bizlerin üzerine düşen ve atılması gerekli olan tüm adımları Malatya adına atacağız ve takipçisi olacağız. Biz Malatya adına üzerimize düşen ne ise onu yapmaya talibiz. Siz değerli TCDD çalışanlarımızla bir arada olmaktan , Ramazan ayının bereketini aynı sofrada sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumu bir kez daha belirtmek isterim. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul ve makbul eylesin. Rabbim bizleri ailelerimizle birlikte Ramazan Bayramına kavuşmayı nasip eylesin. Servetiniz Ana Baba duası olsun." İfadelerini kullandı

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Fendoğlu, ;, Biz, Üstümüze, Düşeni, Her, Şartta, Yapmaya, Hazırız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı