Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 11:47 Bu haber 2146 kez okundu
 
Esenlik Marketler Direk Üreticiyle Tüketiciyi Buluşturuyor
Esenlik Marketler Tüm Şubelerinde 11 - 17 Ekim Tarihleri Arasında Kışlık Patetes ve Kışlık Kuru Soğan'ı İndirimli Fiyatlarla Tüketiciye Buluşturuyor.
Ekonomi Haberi


Malatya'nın öz markası Esenlik Süper Marketleri üretici ile tüketiciyi Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmaya devam ediyor.

 

Esenlik Marketler Tüm Şubelerinde  11 - 17 Ekim Tarihleri Arasında  Kışlık Patetes ve Kışlık Kuru Soğan'ı İndirimli Fiyatlarla Tüketiciye Buluşturuyor.

11 Ekim Pazartesi Günü ile 17 Ekim Pazar Günü Tüm Esenlik Süper Marketlerde  Kışlık Patetes'in Kilosu 2.90 TL'den Kışlık Kuru Soğan'ın  ise Kilo Fiyatı 1.30 TL'den Satışa Sunuldu.

 

Kuruluşundan beri devamlı büyüyen ve güçlenen Malatya halkına Kaliteli ve hesaplı ürünleri taze olarak sunmak için mücadele eden Esenlik Anonim Şirketi Yerli üreticileri de unutmuyor.

 

Özellikle Malatya’dan kazandığını Malatya’ya harcayan, Öz sermayenin Malatya ekonomisinde değerlendirilmesini kendisine görev sayan Esenlik Şirketi son 2 yıldır özellikle meyve ve sebzeyi Malatya çiftçisinin ürettiği ürünleri tezgâhlarında satışa sunuyor.

 

Esenlik Şirketi Malatya Halkından aldığı güç ile yoluna devam ederken kazancını ise Malatya ekonomisine tekrar kazandırıyor. 

 

Aş ve İş kazandıran bu döngü de Malatya Üreticisi memnun Malatya Halkı Memnun.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Esenlik, Marketler, Direk, Üreticiyle, Tüketiciyi, Buluşturuyor, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı