Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 12:23
 
Erkan Özgür, Yeşilyurt’un Yeşili Gitti , Betonu Kaldı
Malatya'da merkez Yeşilyurt ilçesinin CHP'li Belediye Başkan Adayı Erkan Özgür, Yeşilyurt geçmişte isminde olduğu gibi Malatya’nın en yeşil yurdu idi. Maalesef Yeşilyurt son 20 yılda tüm yeşillikleri talan edilmiş , İmara açılmış ve betonlaştırılmıştır. İşin özeti Malatya’nın ciğerine hançer saplanmıştır. İnşallah biz bu hançeri yerinden söküp yeniden yeşil bir Yeşilyurt inşa edeceğiz .
Siyaset Haberi


Başkan Adayı Erkan Özgür,  Yeşilyurt’un Yeşili Gitti , Betonu Kaldı.

 

Malatya'da merkez Yeşilyurt ilçesinin CHP'li Belediye Başkan Adayı Erkan Özgür, Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

 

CHP Yeşilyurt Belediye Başkanı Adayı Erkan Özgür, Yeşilyurt İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz dedi.

Malatya'da merkez Yeşilyurt ilçesinin CHP'li belediye başkan adayı Erkan Özgür , Ayakkabı Boyacılığı yapan  Babamın  Elini Öperek ve  Hayır duasını alarak Seçim Çalışmalarına başladım.  Beni yetiştiren böyle onurlu bir babanın evladı olmak benim için bir gururdur. Bizler halkın içerisinden gelen insanlarız. Ben Yeşilyurt’ta Boztepe’de büyüdüm.  Bu bölgenin her sokağında her karışında anılarımız ve yaşanmışlıklarımız var. Çok küçük yaştan beri büyüdüğüm İlçemin sorunlarını ve beklentilerini çok iyi biliyorum. Jeoloji Mühendisi olmamız münasebetiyle Yeşilyurt’un sorunlarını çok yakından biliyorum.  Yeşilyurt geçmişte isminde olduğu gibi Malatya’nın en yeşil yurdu idi. Maalesef  Yeşilyurt son 20 yılda  tüm yeşillikleri talan edilmiş , İmara açılmış ve betonlaştırılmıştır. İşin özeti Malatya’nın ciğerine hançer saplanmıştır.  İnşallah biz bu hançeri yerinden söküp yeniden yeşil bir Yeşilyurt inşa edeceğiz .

 

CHP'li Belediye Başkan Adayı Erkan Özgür,  Bizler Yeşilyurt’luların ve sizlerin gönüllerine talibiz. Gönüllerinizle birlikte oylarınıza talibiz.  Bizler seçilirsek İnşallah hep birlikte Yeşilyurt’umuzu yöneteceğiz..

 

Beni ve arkadaşlarımı burada misafir ettiğiniz için Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ve yönetimine  çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ise CHP Yeşilyurt Belediye Başkanı Adayı Erkan Özgür’e başarılar diliyorum. Genç ve Birikimli bir aday olması memnuniyet verici bir durum. Başkanımın Jeoloji mühendisi olması bir avantaj. Çünkü sahada  olması , ilçede doğup büyümesi ve Yeşilyurt’un sorunlarını yakından  bilmesi çok büyük bir avantaj.  Sayın başkanıma 31 Mart Yerel Seçimlerinde başarılar diler , seçimlerin memleketimize ve ülkemize  hayırlar getirmesini temenni ederim dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Erkan, Özgür,, , Yeşilyurt’un, Yeşili, Gitti, ,, Betonu, Kaldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı