Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 15:15 Bu haber 1417 kez okundu
 
Ercan Altunkaya ; Daha Yeşil bir Yeşilyurt İçin Yola Çıktık
BBP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya , Beton Binaların yapımına son verilen Daha Yaşanılabilir , Daha Yeşil bir Yeşilyurt İçin Yola Çıktık dedi.
Siyaset Haberi


Ercan Altunkaya ; Daha Yeşil bir Yeşilyurt İçin Yola Çıktık

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya 31 Mart Yerel Seçimleri Kapsamında Ziyaret Ettiği Esnaf ve Vatandaşlara Yeşilyurt İçin Hazırladığı Projeleri Anlatarak Destek İstedi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya , Beton Binaların yapımına son verilen  Daha Yaşanılabilir , Daha Yeşil bir Yeşilyurt İçin Yola Çıktık dedi.

 

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya , Yeşilyurt Bölgemiz Malatya’nın ve Bölgenin en gözde cazibe merkezlerinden biridir.  Ekibimizle birlikte uzun çalışmalar sonucunda eksik gördüğümüz projeleri hayata geçirmek  hazırlıklarımızı tamamladık.  Yeşilyurt adı gibi yeşil olması için bir çok proje hazırladık. Malatya’nın ak ciğeri konumunda olan ilçemizin eski haline kavuşması için elimizden geleni yapacağız. Yeşilyurt eskiden olduğu gibi yeşilliklerini , kayısı  ve üzüm bağlarının  , meyve bahçelerinin olduğu ,  suların  gürül gürül aktığı eski ihtişamlı günlerine döndürmek için Allah nasip eder ve halkımızda bizlere teveccüh gösterip oylarını verirde 31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı olarak seçilirsek projelerimizle yeniden bir Yeşilin hakim olduğu , Betonlaşmanın durdurduğu Yeni  bir Yeşilyurt yaratacağız dedi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya , gittiğimiz her yerde halkımızın Büyük Birlik Partisi ve Bizlere büyük bir ilgi ve alakası var. Bu ilgi bizleri çok mutlu edip sorumluluğumuzun önemini bir kez daha kat ve kat arttırmaktadır.  Bizler bu bilinçle 31 Mart gününe kadar gezmedik kapı , sıkmadık el , girmedik gönül bırakmayacağız.  31 Yerel Seçimlerinin Başta Yeşilyurt’umuza , Malatya’mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyor , Hiçbir vatandaşımızın gönlünün kırılmadığı barış ve kardeşlik havasında bir seçim olmasını arzu ediyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ercan, Altunkaya, ;, Daha, Yeşil, bir, Yeşilyurt, İçin, Yola, Çıktık,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı