Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 10:18 Bu haber 1220 kez okundu
 
Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı Sonuçları Belli Oldu
Fırat Kalkınma Ajansı Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı kapsamında toplam teknik ve mali değerlendirme aşamasına geçen 104 projeden 35’i başarılı bulundu. 7 adet proje de yedek olarak belirlendi
Ekonomi Haberi


Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı Sonuçları Belli Oldu

Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı kapsamında sunulan projelerin, Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na uygun şekilde, ön incelemeleri tamamlanmış, daha sonra teknik ve mali değerlendirmeleri Ajans dışından Bağımsız Değerlendiriciler tarafından yapılmış ve Değerlendirme Komitesi tarafından kontrol edilmiştir. Gerekli inceleme ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra Yönetim Kurulu tarafından 07.08.2019 tarihinde onaylanan başarılı proje listesi ekte sunulmuştur.  

 

Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı kapsamında toplam 114 proje teklifi alınmıştır. Ön inceleme aşamasında başarılı olup, teknik ve mali değerlendirme aşamasına geçen 104 projeden 35’i asil olarak başarılı bulunmuştur. 7 adet proje de yedek olarak belirlenmiştir.

 

Bağımsız Değerlendiriciler ve Değerlendirme Komitesi tarafından yapılan inceleme ve değerlendirme sonucu başarılı olamayan projelerin sahiplerine de yazılı olarak bilgi verilecektir. Ayrıca sözlü olarak bilgi almak isteyen başvuru sahipleri randevu almak suretiyle Ajans uzmanlarıyla görüşerek bilgi alabileceklerdir.

 

Asil listede yer alan Başvuru Sahipleri ile yapılacak sözleşmelere ve proje uygulama takvimine ilişkin duyuru ve bildirimler daha sonra yapılacaktır. Asil listede yer alan Başvuru Sahipleriyle herhangi bir sebeple sözleşme imzalanmaması halinde, yedek listedeki Başvuru Sahipleri sıra ile sözleşmeye davet edilecektir.

  EGMDP Sonuç İlan Listesi.pdf
Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Endüstriyel, Gelişim, Mali, Destek, Programı, Sonuçları, Belli, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı