Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 19:14 Bu haber 1244 kez okundu
 
Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi Bayramlaşma Programı Düzenledi
Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.
Gündem Haberi


Öğretmenevinde yapılan bayramlaşma programına Memur-Sen Dış İlişkiler Koordinatörü Osman Timurtaş, Eğitim-Bir-Sen Malatya İl Başkanı Hüseyin Söylemez, Memur-Sen Malatya İl Başkanı Mehmet Bingöl ve eğitim camiası katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Söylemez, herkesin Ramazan Bayramını tebrik ederek, "Eğitim Bir Sen olarak Malatya’da 6 bin 500 üyemiz var. Türkiye’de genel anlamda bütün alanda yetkiyi almış durumdayız. Malatya’da da etkili ve yetkili bir sendikayız. Merhum Akif İnan’ın deyimi ile herhangi bir hukuksuzluk yaşandığında ister bizimle olsun ister olmasın onun da hukukunu korumaya çalışan bir sendikayız" 

 

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 No'lu Şube olarak Bayramlaşma Programımızı gerçekleştirdik.K atılımlarından dolayı Memur-Sen Genel Başkanımız Ali Yalçın Bey'in Danışmanı, Memur-Sen Dışilişkiler Koordinatörü sayın Osman Timurtaş, Ankara 2 No'lu Şubemizden Bedrettin Ertem Başkanım, Memur-Sen İl Temsilcisi Sayın Mehmet Bingöl, Büro Memur-Sen İl Başkanı Sayın Mustafa Şimşek, TOÇ-BİR-SEN İl Başkanı Sayın İlhami Polat, Diyanet-Sen İl Başkanı Sayın Mehmet Engin, EBS 2 No'lu Şube Başkan Vekili sayın Aziz Dinçer, Bilsam Başkanı Sayın Prof. Dr. İbrahim GEZER, Yazar sayın Adil Akkoyunlu, Diğer STK Başkanlarımız, İlçe Müdürlerimiz, İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, İlçe Temsilcilerimiz ve Yönetim Kurulu, İca Kurulumuz, Hanımlar Komisyonumuz, kurum Temsilcilerimiz ve de katılım sağlayan-sağlayamayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Muhteşem programın organizasyonunda emek veren Yönetim Kurulumuz ile Öğretmenevi Yönetimine-çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyoruz.
Rabbim, muhabbetimizi arttırsın ve de hayırlı hizmetler nasip etsin...  diye konuştu.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Eğitim-Bir-Sen, Malatya, Şubesi, Bayramlaşma, Programı, Düzenledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı