Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 19:28 Bu haber 2063 kez okundu
 
Efsane Başkan İsa Özkan Mazbatasını Yarın Alıyor
Yüksek Seçim Kurulu, Darende'de itirazları reddetti. 311 oyla AK Parti Belediye Başkanı seçilen İsa Özkan, yarın mazbatasını alacak.
Siyaset Haberi


Darende'de Belediye Başkanlığını 311 Oy Farkla Darende AK Parti Belediye Başkan Adayı İsa Özkan Kazandı.   

 

31 Mart Pazar günü yapılan ve sonucu merakla beklenen seçimleri Cumhur İttifakı'nin AK Perti'li Belediye Başkan Adayı İsa Özkan bütün itirazlara rağmen 311 oy farkla kazandı.

 

Seçimi Kazanan Darende AK Parti Belediye Başkan Adayı İsa Özkan sosyal medya hesabından bir açıklma yaparak kendisine ve Cumhur İttifakına oy veren veya vermeyen herkese teşekkür etti.

 

Başkan İsa Özkan Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Açıklamasında ; Kıymetli Darendeli kardeşlerim,

Bizler Darende de yıllardır beraber yasayan komşuluk yapan ölüde bir düğünde bir olan bu memleketin fertleriyiz. İki adayın yarıştığı ve yarış surecinde İlçemize yakışır bir secim atmosferini yasadık. Hamit Demir Ve İsa Özkan arasında tercih yapmak durumunda olan Kıymetli hemşerilerimiz yaklaşık 311 oyla bizleri tercih ettiler. Maalesef çok küçük bir kesim aramıza nifak sokmaya fitne dağıtmaya  çalışmaktadır. Hamit Demir benim kardeşimdir. Aramızda hiçbir problem yoktur. Oy veren oy vermeyen tüm vatandaşlarımızı saygıyla selamlıyorum. Sizlerden ricam Darende’mizin tarihine kara bir leke çalmayalım. Dostluk ortamını koruyalım....

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Efsane, Başkan, İsa, Özkan, Mazbatasını, Yarın, Alıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı