Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 12:58 Bu haber 3642 kez okundu
 
Doğalgaz Fiyatlarına Son 3 Ayda 3.cü Kez Zam Yapıldı!
En Son Doğalgaz fiyatlarına 2021 Ocak ve Şubat ayında yüzde 1 zam yapılmıştı.Böylelikle Doğalgaz'a her ay otomatik zam yapılmaya başlandı.
Ekonomi Haberi


Hemen hemen her güne zam haberiyle uyanan vatandaşa bir gece sürprizi daha! BOTAŞ'tan yapılan açıklamada konut, ticarethane, sanayi ve elektrik üretim santralleri abone gruplarında yüzde 1 zam yapıldı

 

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ'nin (BOTAŞ) internet sitesinde, Mart ayına ilişkin yayımlanan tarife tablosuna göre, konut tüketicileri için gaz dağıtım şirketlerine uyguladığı satış fiyatı 1000 metreküp doğalgaz için yüzde 1 artışla 1.289 TL'ye yükseltildi. 

BOTAŞ'ın internet sitesinde, Mart ayına ilişkin yayımlanan tarife tablosuna göre, konut tüketicileri için gaz dağıtım şirketlerine uyguladığı satış fiyatı, Şubat'ta geçerli olan tarifeye göre yüzde 1 artışla 1000 metreküp doğalgaz için 1.289 lira, ticarethane, sanayi ve elektrik üretim santralleri için ise 1.444 lira olarak belirlendi.

 

Bloomberg'de yer alan habere göre, BOTAŞ, doğalgazda fiyat tarifelerini aylık olarak açıklıyor. Şirket, Ocak ve Şubat ayında da doğalgaz tarifesine yüzde 1 zam yapmıştı.

 

KAYNAK - https://www.milligazete.com.tr/haber/6539246/vatandasa-gece-surprizi-dogalgaz-fiyatlarina-zam

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Doğalgaz, Fiyatlarına, Son, 3, Ayda, 3.cü, Kez, Zam, Yapıldı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı