Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 18:16 Bu haber 1762 kez okundu
 
Darende'liler Milletin Adamı İsa Özkan Etrafında Kenetlendi
Cumhur İttifak’ının AK Parti’den Darende Belediye Başkanı Adayı olan İsa Özkan’a Darende içinden ve Darende dışında yaşayan hemşireleri tarafından büyük destek verilmesi Darende’de büyük sevinçle karşılandı.
Siyaset Haberi


Darende İsa Özkan Etrafında Kenetlendi

Darende Birilerinin Adamı Değil Milletin Adamı ,Gönüllerin Adamı İsa Özkan Kazanacak.

Darende Halkının Başkan Olarak Görmek İstediği ve Arzuladığı İsa Özkan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde başkan seçilerek çok başarılı projelere imza atan  , Darende’nin çevresini ve çehresini değiştiren ve Darende tarihinin en büyük yatırımlarını ilçeye kazandıran İsa Özkan’ın tekrar Darende Belediye Başkan Adayı gösterilmesi ile birlikte Darende’nin 2.ci  İsa Özkan dönemiyle birlikte Değişim , Dönüşüm ve Yatırımlarla Darende’nin bölgenin Cazibe merkezi haline geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

 

Cumhur İttifak’ının AK Parti’den Darende Belediye Başkanı Adayı olan İsa Özkan’a Darende içinden ,ve Darende dışında yaşayan hemşerileri tarafından büyük destek verilmesi  Darende’de büyük sevinçle karşılanıyor.  

 

Darende’liler  şimdiye kadar hiçbir adaya vermedikleri desteği Başkan  Adayı  İsa Özkan’a veriyor.  

 

İlçe halkı ve tüm Malatya’lılar tarafından Kişiliği ile , Dik Duruşu  ile gönüllerde taht kuran , Bir kesimin adamı değil Milletin  evladı olan , milletin haklarını koruyan ve kimseye yedirmeyen Başkan Adayı İsa Özkan’ın tüm kamu oyu yoklamalarında ve anketlerde açık ara önde olmasının bir tesadüf olmadığı Darende’lilerin verdiği destekten de anlaşılıyor. 

 

Darende'nin başarılı belediye başkanı İsa Özkan kimdir?

1969 Malatya Darende doğumlu olup, eğitim ve öğretim hayatını Darende'de tamamladı.


Tarım ve ticaretle uğraştı. Tarım, inşaat, otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren bir aile şirketinin ortağıdır .Mesleği gereği yurdun birçok bölgesini dolaştı. 2001 yılında AK Parti'nin kurulmasıyla birlikte kurucu ilçe başkanı olarak göreve başladı.

 

 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Darende Belediye Başkanı olmak için ilçe başkanlığı görevinden ayrılarak Belediye Başkanı adayı oldu.  2014 Yerel Seçimlerinde İşlerinin yoğunluğu ve sağlık nedenleriyle aday olmadı.
Darende halkının yoğun isteği ve yapılan tüm anket ve kamuoyu yoklamalarında ismi en çok ene çıkan isim olan AK Parti Darende Belediye Başkan adayı İsa Özkan  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrar aday oldu. Başkan Adayı İsa Özkan  Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Darende'liler, Milletin, Adamı, İsa, Özkan, Etrafında, Kenetlendi,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı