Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 14:42
 
Darende Halkı’nın İstediği Oldu. İsa Özkan Yeniden Aday
Darende Halkının Başkan Olarak Görmek İstediği ve Arzuladığı İsa Özkan 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrar Darende Belediye Başkan Adayı Oldu.
Siyaset Haberi


Darende Halkı’nın İstediği Oldu İsa Özkan Yeniden Aday

 

Darende Halkının Başkan Olarak Görmek İstediği ve Arzuladığı İsa Özkan 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrar Darende Belediye Başkan Adayı Oldu.

 

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde başkan seçilerek çok başarılı projelere imza atan  , Darende’nin çevresini ve çehresini değiştiren ve Darende tarihinin en büyük yatırımlarını ilçeye kazandıran İsa Özkan’ın tekrar Darende Belediye Başkan Adayı gösterilmesi ilçede sevinçle karşılandı.  

AK Parti Malatya İl Teşkilatının 13 Ocak Pazar Günü düzenleyeceği İlçe Belediye Başkanlarının tanıtımı ile Darende Belediye Başkanı İsa Özkan’ın adaylığı resmiyet kazanacak.

Darende'nin başarılı belediye başkanı İsa Özkan kimdir?

1969 Malatya Darende doğumlu olup, eğitim ve öğretim hayatını Darende'de tamamladı.

 

Tarım ve ticaretle uğraştı. Tarım, inşaat, otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren bir aile şirketinin ortağıdır .Mesleği gereği yurdun birçok bölgesini dolaştı. 2001 yılında AK Parti'nin kurulmasıyla birlikte kurucu ilçe başkanı olarak göreve başladı.

 

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Darende Belediye Başkanı olmak için ilçe başkanlığı görevinden ayrılarak Belediye Başkanı adayı oldu.  2014 Yerel Seçimlerinde İşlerinin yoğunluğu ve sağlık nedenleriyle aday olmadı.

 

Darende halkının yoğun isteği ve yapılan tüm anket ve kamuoyu yoklamalarında ismi en çok ene çıkan isim olan AK Parti Darende Belediye Başkan adayı İsa Özkan  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrar aday oldu. Başkan Adayı İsa Özkan  Evli ve 5 çocuk babasıdır.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Darende, Halkı’nın, İstediği, Oldu., İsa, Özkan, Yeniden, Aday,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı