Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 18:46 Bu haber 2194 kez okundu
 
Dağdeviren, Genç Kardeşlerimiz Malatya'nın Gururu Oldu
Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Malatya'nın ve Türkiye'nin adını gururla temsil eden başarılı sporcuları makamında kabul etti.
Spor Haberi


Malatya  İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Uluslar arası yarışmalarda başarılı olan genç sporcuları makamında kabul ederek Ülkemize yaşattıkları başarılardan dolayı tebrik etti.

 

U17 Modern pentathlon Türkiye Şampiyonu ve Portekiz’de yapılan Modern Pentathlon 2021 yarışmasında Avrupa 3.sü olan Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü sporcusu Belemir Almira DEDE ile 29 Ağustos 2021 de Almanya da yapılan Modern Pentatlon Dünya Şampiyonasında hem bireysel hem de mix de Dünya 2. si ve 26 Eylül 2021 de İspanya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında da Avrupa 2.si olan Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü sporcusu Egemen ÖZDEN, aileleri ile birlikte Malatya  İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i makamında ziyaret ettiler.

 

Malatya  İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren başarılı genç sporculara genç  ülkemiz adına göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ederek bundan sonraki spor yaşantılarında başarılar diledi ve çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Dağdeviren,, Genç, Kardeşlerimiz, Malatya'nın, Gururu, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı