Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 18:18 Bu haber 1729 kez okundu
 
Cumhur İttifakı Pütürge’de Çalışmalarını Sürdürüyor
Cumhur İttifakı Pütürge Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yalçınkaya, 31 Mart'tan Sonra Pütürge’de Hizmetlerin ve Yatırımların Takipçisi Olacağız dedi.
Siyaset Haberi


Cumhur İttifakı Pütürge’de Çalışmalarını Sürdürüyor.

İbrahim Yalçınkaya, Pütürge’de Hizmetlerin ve Yatırımların Takipçisi Olacağız

 

Cumhur İttifakı Pütürge Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yalçınkaya,  31 Mart’ta düzenlenecek yerel seçimler öncesi Pütürge’de seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

 

Pütürge Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yalçınkaya Cumhur İttifakı Adayı Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük , AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan , MHP Pütürge İlçe Başkanı Mustafa Aluç , Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Yeşildere , Yandere ,Büyüköz Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldiler.

 

Pütürge Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yalçınkaya , bizler çok uzun zamandır yerel seçimleri öncesi Pütürge’mizin tüm mahallerini ziyaret ederek sorunları ve  meseleleri yerinde ve sahada tespit ettik.  Tabi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın , 24 Haziran Genel Seçimlerinde olduğu gibi , 31 Mart Yerel Seçimlerinde de Cumhur  İttifakının devam edilmesi yönündeki kararından sonra , Cumhur İttifakı adayımız Mikail Sülük beyle ve AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak seçim çalışmalarımızı hızlandırdık. 

 

Bizler gerek MHP olsun Gerek AK Parti olsun birlikte Cumhur İttifakının neden Pütürge’miz, Malatya’mız ve Ülkemiz için çok önemli olduğunu milletimize anlattık ve anlatmaya devam ediyoruz. Milletimizin birlik ve beraberliği için , Ülkemizin refahı ve dirliği için , Cumhur İttifakının bu seçimlerde çok güçlü çıkması lazım. Bu yüzden Pütürge’nin yatırımlardan ve hizmetlerden daha çok faydalanması için yüksek bir oy alması lazım. Bizler Allah izin verirde halkımız teveccüh gösterir seçilirsek bu hizmetlerin ve yatırımların takipçisi olacağız dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Cumhur, İttifakı, Pütürge’de, Çalışmalarını, Sürdürüyor,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı