Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 11:57
 
Büyükşehir Başkanlığında Öne Çıkan 2 İsim Mehmet Polat , H. Uğur Polat
Ahmet Çakır’dan Boşalan Belediye Başkanlığı için Malatya’da en öne çıkan isim Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat oldu.
Gündem Haberi


Başkan Mehmet Polat , Büyükşehir Başkanlığı İçin En Öne Çıkan İsim

 

Ahmet Çakır’dan Boşalan  Belediye Başkanlığı için Malatya’da ön öne çıkan isim Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat oldu.

Malatya’lılar Mart 2019 yerel seçimlerine kadar Başkanlığı yürütecek Belediye Başkanının Birgi  , Birikimi , İnsani İlişkileri ve görev yaptıkları süre içerisinde gerçekleştirdikleri proje ve icraatlarıyla bu makamı hak edecek birilerinin değil  , Halkın Belediye Başkanı olacak birinin seçilmesini bekliyor.

Malatya kamu oyunda ve Bir çok Sivil Toplum Örgütünün Malatya Belediye Başkanı kimi görmek istiyorsunuz sorusu üzerine Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat isminin  öne çıktığı görülüyor.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat göreve geldiği 4 yıllık süre içerisinde , Pütürge’ye hayal görünen , olmaz denilen projelere imza atarak Malatya ve Tüm Türkiye’nin dikkatleri üzerine çeken bir belediye başkanı oldu. Başkan Mehmet Polat bu çalışmalarıyla Gerek , Malatya’dan , Gerek Türkiye’den , Gerekse Dünya’nın farklı Ülkelerinden Proje ve Çalışmalarıyla bir çok Başarılı Belediye Başkanı Ödülüne2de layık görüldü.   Başkan Mehmet Polat’ın  bu başarısı Cumhurbaşkanı ve Genel Merkezin2de gözünden kaçmadı.

 

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat , Kubbe Dağı Tünel Projesi , Pütürge Sokak İyileştirme Projesi , Yeni Pütürge Terminali Binası , Baraj ve Gölet Projeleri , TOKİ Pütürge Toplu Konut Projesi . Tabiat Parkı Projesi , Sülüklü Göl Sağlık Projesi , Pütürge Bal’ının Dünya Markası Olması Projesi , Yeni Pütürge Belediye Binası Projesi , Güneş Enerjisi Projesi , Alt Yapı ve Üst Yapı gibi daha birçok Projeye kısa zamanda imza atarak  ne kadar başarılı ve Projeci bir belediye başkanı olduğunu göstermiştir.

Başkan Mehmet Polat’a gazetecilerin yapılan kamu oyu yoklamalarında Malatya’lılara en çok Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı kimi görmek istiyorsunuz  sorusu üzerine  , Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’ın isminin öne çıkmasının sırrının sorulması üzerine Başkan Mehmet Polat şunları söyledi. Gerek Malatya’dan gerekse gurbetteki Malatya’lılara Şahsıma gösterdikleri teveccüh için çok teşekkür ediyorum.  Benim Proje ve Çalışmalarımın başarısının altında Ben değil Biz ruhu vardır. Bizler bu yola halkımıza en iyi hizmeti vermek için göreve talip olduk. Özellikle Pütürge için olmaz yapılamaz denilen bir çok Projeyi bitirdik ve devam ettiriyoruz. Tabi ki bu başarıda Bakanımız Bülent Tüfenkci’nin  , Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık’ın , Milletvekillerimizin , Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın , AK Parti İl ve İlçe Başkanımız ve Ekibinin büyük destekleri oldu. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanımız , Başbakanımız ve Hükümetimizin çok büyük maddi manevi destekleri oldu. Bu başarıda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.  Bu çalışmaların sonucunda her kesimden aldığım destek ve yoğun baskı üzerine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına talip oldum ve Sayın Başkanımız Ahmet Çakır’ın Projelerini bıraktığı yerden devam ettirmek istiyorum. Çıktığımız bu yolda olsun olmasın kim başkan olursa olsun her zaman olduğu gibi bundan sonrada yanında olacağım.  AK Parti geleneği ve misyonu bunu gerektirir. Biz halkımızın hizmetkarıyız. Partimizin bir neferi dava yolcusuyuz. Bize nerde görev verilirse verilsin her daim göreve hazırız. Allah Devletimizin , Memleketimizin , ve Halkımızın Yar ve Yardımcısı olsun. Şu Mübarek Aylar içerisinde Rabbim her şeyi herkesin gönlüne göre versin diyerek  24 Haziran Seçimlerinin Ülkemize , Milletimize , İslam ve Türk Dünyasına ve Dünya insanlarına hayırlar getirmesini diliyorum.

Kaynak: (Malatya Haber Ajans) - Haber Merkezi Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Büyükşehir, Başkanlığında, Öne, Çıkan, 2, İsim, Mehmet, Polat, ,, H., Uğur, Polat,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı