Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 15:56
 
Battalgazi'nin Kaderini Değiştiren Başkan , Selahattin Gürkan
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan , Battalgazi ve Malatya için hedefler asla bitmez El el gönül birliği ile tüm Malatya’lılar ve Battalgazi’liler ile birlikte güçlü bir Battalgazi ve Malatya için DURMAK YOK YOLA DEVAM dedi.
Gündem Haberi


Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Görev Süresince Yaptığı Çalışmalarla Halkın Taktirini Toplamaya Devam Ediyor.

 

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan , 2004 yılından bu güne kadar Battalgazi İlçesinde yaptığı çalışmalarla Battalgazi’nin kaderini değiştiren başkan oldu.  Özellikle Malatya’nın Büyükşehir olması itibarıyla  2 merkez ilçeye bölünen Malatya ,  Yeşilyurt  ve Battalgazi  ilçeleri ile nüfusu birçok şehirden daha büyük iki ilçe durumunda..

 

Başkan Selahattin Gürkan ,  Büyüyen ve nüfusu artan Battalgazi ilçesinin  gelişmesi ve hak ettiği tarihi misyonu yakalaması için elinden gelen gayreti gösterirken , yaptığı çalışmalar ve projelerle  Battalgazi’yi hak ettiği noktaya taşımaktadır.   Halkın gönlünde taht kuran Başkan Selehattin Gürkan  bu teveccühe karşı sorumluluk bilinciyle gece gündüz demeden tüm ekibiyle birlikte daha Modern ve yaşanılabilir bir Battalgazi içinin çalışmaktadır.  

 

“ Anadolu’yu  Anayurt Yapan Destan Şehir Battalgazi “ sloganıyla  Battalgazi İlçesinin çehresini değiştiren Başkan Selahattin Gürkan ,  Battalgazi ve Malatya için hedefler asla bitmez  El el  gönül birliği ile tüm Malatya’lılar ve Battalgazi’liler ile birlikte güçlü bir Battalgazi ve Malatya için DURMAK YOK YOLA DEVAM dedi.

 

İşte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın Görev Sürecinde Yaptığı Projelerin Bazıları

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Battalgazi'nin, Kaderini, Değiştiren, Başkan, ,, Selahattin, Gürkan, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı