Haber Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 14:14
 
Battalgazi - Baskil Feribot Sefer Sayıları Arttırılmalı
(MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Battalgazi - Baskil Feribot Sefer sayılarının arttırılması veya daha kalıcı çözüm bulunması gerektiğini vurguladı.
Gündem Haberi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Elazığ'ın Baskil ilçesine feribotla geçerek sorun ve talepleri dinledi.

 

İlçeye feribotla geçen Fendoğlu, Baskil'liler ile bir araya geldi. Milletvekili Fendoğlu, şunları söyledi:

"Feribot taşımacılığı bu bölgede yaşayan halkımızın isteklerini karşılamadığını belirten Fendoğlu; Günden güne daha büyük bir sorun haline gelen feribot taşımacılığı bayram günlerinde özellikle büyük sıkıntılar doğuruyor. Sefer sayılarının arttırılması veya daha kalıcı çözüm bulunması gerektiğini vurguladı.

 

Muhtarlarımızın bize ilettiği bu sıkıntıları da yerinde gözlemleyerek bu sorununun çözümü için Milletvekili arkadaşlarımıza ve Belediye başkanımıza durumu ileteceğiz.


Daha önce bana iletilen, feribot ile Battalgazi arasında ki asfalt sorunu çözümü için sayın belediye başkanımız Selahattin Gürkan'dan sözünü aldık. Bu yaz programına katarak bu sorunun çözüme kavuşacağını belirtti.''

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Battalgazi, -, Baskil, Feribot, , Sefer, Sayıları, Arttırılmalı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı