Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 12:17 Bu haber 1236 kez okundu
 
Başkan Şevket Keskin, Bu Milleti Kimse Hizaya Getiremez
(MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Ülkemize ve milletimize yönelmiş olan tüm terör örgütlerine ve şer odaklarının karşısında dimdik durmamız lazım.” dedi.
Gündem Haberi


Keskin: “Şer odaklarının ve terör örgütlerini karşısında dimdik durmamız lazım”

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği programında şoför esnafı bu yılda  bir araya geldi.

 

Akpınar Sultanlar Sarayı Düğün Salonu’ndaki iftar yemeğinde Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve aynı zamanda Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, şoför esnafını tek tek karşıladı.

 

İftar programına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da katılarak esnaflarla bir araya geldi.

 

İftar programında konuşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve MESOB Başkanı Keskin, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeğini bu yılda düzenlediklerini ifade ederek,  toplumun ve ülkenin birlik ve beraberliği için esnaf ve sanatkarın her zaman birlik içinde olması gerektiğini kaydetti.

 

Keskin, “Bu millet bir oldukça, bütün oldukça bu milletin boynunu bükecek kimsi yoktur. Bu milleti kimse hizaya getiremez. Ülkemize ve milletimize yönelmiş olan tüm terör örgütlerine ve şer odaklarının karşısında dimdik durmamız lazım.” dedi.

 

Keskin, iftar sonunda da kapıda durarak gelen esnafları tek tek uğurladı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Şevket, Keskin,, Bu, Milleti, Kimse, Hizaya, Getiremez,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı