Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 17:19 Bu haber 1299 kez okundu
 
Başkan Osman Güder ; Hep Birlikte Memlekete Hizmet Edeceğiz
Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkan ve Yönetimi Battalgazi Belediye Başkanı Seçilen Osman Güder’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
Gündem Haberi


Başkan Osman Güder ; Hep Birlikte Memlekete Hizmet Edeceğiz

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri 31 Mart Yerel Seçimlerinde Battalgazi Belediye Başkanı Seçilen Osman Güder’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

 

Başkan Zeki Dağ  ;  Osman Güder Başkanım  çok uzun zamandır tanıdığımız bir büyüğümüz. Yıllarca AK Parti’nin çeşitli kademelerinde ve en sonda Belediye Başkanı seçilmeden önce  AK Parti  Battalgazi İlçe  Başkanlığı yapmış ,  Malatya ve Battalgazi İlçesi için gece gündüz demeden mesai harcamış  iyi bir Malatya’lıdır.  Osman Güder Başkanımızın geçmişteki bilgi ve birikimini Battalgazi için harcayacağından hiçbir şüphemiz yoktur.  Bu millete ve memlekete hizmet etmek için çıkmış olduğu yolda kendisine başarılar dilerim.  Başkanımın yeni görevinin hayırlı olmasını diler bizlerinde basın olarak her zaman yanında   olduğumuzu bilmesini isteriz   dedi.

 

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise,  Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin  siz değerli emekçileri her zaman Devletin bekası ve menfaatleri doğrultusunda yayın politikası izlemiştir. Basınımızın siz değerli üyeleri ile birlikte uzun zamandır Malatya’mız için yol arkadaşlığı yaptık.. Hepimizin ortak paydası Malatya’dır.  Sizler eksik gördüğünüz Malatya’nın  ve bizlerin menfaatine olan haberleri ve yazıları  olumlu eleştirileri bizlere  yöneltebilirsiniz. Basın  vatandaş ile  Bizler arasında , bürokrasi arasında bir köprü vazifesi görmektedir.  Bu sebepten dolayı Hepimizin amacı Malatya’mızın daha güzel yerlere taşınması, insanların yaşam kalitesinin yükseltilmesi, yaşam konforunun artırılması, insanlar arasındaki muhabbeti, kardeşlik duygularının geliştirilmesi için mücadele etmemizdir. Malatya’mız bugüne kadar huzur içerisinde, kardeşçe yaşama ortamı, imkanı bulmuş olduğu bir barış diyarıdır. Bundan sonraki süreçte de bizler yerel yönetimler olarak, sizlerle birlikte bu huzur ortamını daha da pekiştirmek için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz ve Hep Birlikte Memlekete Hizmet Edeceğiz  dedi.

 

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ziyaretten dolayı Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Osman, Güder, ;, Hep, Birlikte, Memlekete, Hizmet, Edeceğiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı