Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 19:56 Bu haber 1323 kez okundu
 
Başkan Mehmet Polat Yol Arkadaşları İle Vedalaştı
2014 Yerel Seçimlerinde rekor bir oyla Pütürge Belediyesini AK Parti'ye kazandıran ve yaptığı bir çok proje ile Pütürge'nin kaderini değiştiren , Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat Belediye'de ki yol arkadaşları ile vedalaşarak onlara başarı plaketi taktim etti.
Gündem Haberi


Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat 31 Mart Yerel Seçimlerinin bitmesiyle beraber , 5 Yıllık Görevi  boyunca mesai aharcadığı Pütürge Belediye'nin her bir ferdi ile bir araya gelerek helal'lik isteyip vedalaştı. 

 

Başkan Mehmet Polat  5 yıl boyunca kendisi ile Pütürge'ye büyük hizmetler eden  yol arkadaşlarını başarı Plaketi ilede ödülendirdi.

 

Veda konuşmasında yol arkadaşları ile bir araya gelen Başkan Mehmet Polat  konuşmasında ; Belediye baş yardımcılarımız ,  Belediye Meclis üyelerimiz , müdürlerimiz , personelimiz ile 5 yıl birlikte Pütürge'mize hizmet ve yeniden inşa ettik. Kendilerine emeklerinden dolayı başarı belgesi Taktim ettim. Şahsım ve Pütürge halkı adına teşekkür eder saygılar sunarım. 31 mart seçimlerinin ülkemize, ilimize ilçemize hayırlı olmasını Pütürge'miz için hakkın tecelli etmesini yüce Allah’tan niyaz ederim. Halkımızın haklarını helal etmesini istirham eder destek ve yardımları İçin sevgi saygı hürmet ve Şükran’larımı sunarım.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Mehmet, Polat, Yol, Arkadaşları, İle, Vedalaştı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı