Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 13:16
 
Başkan Mehmet Polat'a Avrupa'dan Bir Ödül Daha
Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ; Avrupa’nın En Prestijli Organizasyonlarından Olan ve Bu Yıl Bosna-Hersek’te düzenlenen 12. Uluslararası Avrupa Kalite ve İnnovation Zirvesinde, ( Kalite ve Yenilenme ) Yatırımları Ödülüne Layık Görüldü.
Gündem Haberi


 Bosna-Hersek’te düzenlenen  12. Uluslararası Avrupa Kalite ve İnnovation Zirvesinde,  siyaset sanat iş dünyası akademisyen, birçok dalda ödüller sahiplerini buldu

 

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat , göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı başarılı projelerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Başkan Mehmet Polat  Almanya ,  İstanbul , Malatya’dan Sonra Şimdide Başka Bir Avrupa Ülkesi Bosna-Hersek’te Düzenlenen  12. Uluslararası Avrupa Kalite ve İnnovation Zirvesinde, Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ’a Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü Verildi.

 

Başkan Mehmet Polat  Pütürge İlçesinde Göreve Geldiği Günden İtibaren  Yaptığı Başarılı Çalışmalarla Kısa Bir Sürede İlçenin Değişim , Dönüşüm ve Yenilemesine Sunduğu Katkıdan Dolayı  Avrupa’nın En Prestijli  Organizasyonlarından olan 12. Uluslararası Avrupa Kalite ve İnnovation Zirvesinde,  ( Kalite ve Yenilenme )  Yatırımları Ödülüne Layık Görüldü.

PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET POLAT’IN GÖREV SÜREİNCE ALDIĞI ÖDÜLLER

 

2017 Ekim Ayı içerisinde  Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği ve Makaimaj Medya işbirliğince , İTTMesse Uluslararası Turizm ve Ticaret fuarı kapsamında  Almanya'da düzenlenen  , 'Avrupa Başarı Ödülleri'  organizasyonunun En başarılı belediye başkanı' ödülünü alırken  ,  Yine 2018 Ocak Ayı  içerisinde Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 7. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen gecede  Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü verildi. Ayrıca 23 Şubat 2018’de Malatya Altın Haber Gazetesi , İstanbul Merkezli Koru Medya ve CINE MED Yapım tarafından birincisi düzenlenen 'Altın Ödüller' ödül töreninde Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat " Kentsel Dönüşüm Projesi Onur Ödülü"ne layık görüldü.

Son Olarak Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’a Spora verdikleri destek ve Pütürge Belediyespor’u 2 yıl mücadele ettiği Malatya Amatör liginde namağlup şampiyon yaparak TFF Bal Ligine çıkarmalarından dolayı , Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Malatya Şubesi tarafından 3.cüsü düzenlenen “ 3.Malatya Spor Adamları “ Ödülü verilmişti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Mehmet, Polat'a, Avrupa'dan, Bir, Ödül, Daha,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı