Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:20 Bu haber 1251 kez okundu
 
Başkan Mehmet Gündüz ,Bakanımıza Teşekkür Ediyoruz
Başkan Mehmet Gündüz , Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Malatya’lı Hemşiremiz İhsan Selim Baydaş'ı Makamında ziyaret ederek istişarede bulunduk.
Spor Haberi


Malatya İdmanyurduspor Kulübü Başkanı Mehmet Gündüz ve Kulüp Yöneticisi Ahmet Tayfun Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Malatya’lı  İhsan Selim Baydaş’ı Makamında Ziyaret Ettiler.

 

Malatya İdmanyurduspor Kulübü olarak Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Hemşerimiz Sayın İhsan Selim Baydaş beyi Makamlarında ziyarette bulunduk. Bizleri yoğun çalışma programı olmasına rağmen kabul ettiği için tüm Malatya’lılar ve Camiamız adına teşekkür ediyorum.

 

Malatya İdmanyurduspor Kulübü Başkanı Mehmet Gündüz Böyle önemli görevlerde Hemşerilerimizin bulunması bizim için büyük bir gurur kaynağı.. Sayın Bakanımız gerçekten Türk Sporu için önemli bir kazanç.  Sayın Bakanımız Malatya’yı gururla temsil etmektedir. Ziyaretimizde Kulübümüz ve Malatya Sporu hakkında kendisi ile sohbet edip istişarelerde bulunduk.

 

Onursal Başkanımız Sayın Teoman Mutlu'nun Selamlarını ilettik. Yapılan görüşmelerde Bölgesel Amatör ligde bulunan Kulübümüz Malatya İdmanyurduspor  Kulübünün geleceği ile alakalı konuları masaya yatırdık. Sayın Onursal Başkanımız Teoman Mutlu'nun Salon Sporları ile alakalı düşüncelerini aktardık. Verimli geçen görüşmenin Şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ayrıca  Kurban Bayramı öncesi Sayın Bakanımız Hemşerimiz İhsan Selim Baydaş Beyin Tüm Malatya’lılara  Selamlarını iletiyorum. Kendileri Tüm Malatya’lıların ve İslam Dünyasının Kurban Bayramını da ayrıca Kutladı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Mehmet, Gündüz, ,Bakanımıza, Teşekkür, Ediyoruz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı