Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 19:55 Bu haber 1303 kez okundu
 
Başkan Haluk Cömertoğlu'nun Ramazan Bayramı Mesajı
Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Gündem Haberi


Başkan Haluk Cömertoğlu yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sağlık ve esenlik içerisinde Ramazan Ayını milletçe idrak ederek, birlik ve beraberliğimizi gösterme imkânını veren bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar sevgi ve kardeşlik, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en coşkulu bir şekilde ortaya çıktığı günlerdir. Bayramlar bireyleri aynı düşünce ve duyguda buluşturmakta, gönülleri yakınlaştırarak kişisel çekişmelerin, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yeşermesine vesile olmaktadır.

 

Bu özel günleri dayanışma ruhumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeli, bu bayramı sadece kendimiz ve ailemiz için yaşamamalıyız. Çevremizdeki yoksulları, hastaları, öksüz ve yetimleri, düşkün ve yaşlıları, engellileri, şehit ailelerini ve gazilerimizi, ilgiye muhtaç herkesi ziyaret ederek onlarla bayram sevincini paylaşmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Arapgirli hemşerilerimin Ramazan Bayramını gönülden tebrik ediyor, daha nice bayramlara hep birlikte sevdiklerinizle, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde erişmeyi temenni ediyorum. "dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Haluk, Cömertoğlu'nun, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı