Haber Detayı
05 Mayıs 2019 - Pazar 14:03 Bu haber 1378 kez okundu
 
Başkan Gürkan Milletimin 7/24 Hizmetindeyim
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan bizler Malatya’mızın ve Malatya’lıların 7/24 Hizmetindeyiz dedi.
Gündem Haberi


Malatya’lıların tam destek verdiği Başkan Selahattin Gürkan  Belediye dışında da halkla sürekli bir araya gelen Gürkan , “  Gönül Belediyeciliği “  seçim sloganını lafta değil  icraata dökerekte gösteriyor.

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı  Selahattin Gürkan  bugün Pazar sabahı  tatil olmasına rağmen Ramazan Ayı öncesi erkenden esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

 

31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük başarı gösteren ve   Malatya Geneli % 70’e yakın oy alarak  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Gürkan kısa zamanda yaptığı uygulamalarla halkın güvenini  ve teveccühünü bir kez daha kazandı.

 

Başkan Gürkan göreve gelir gelmez Malatya Büyükşehir’de  köklü değişimlere giderek , Belediyeyi yeniden yapılandırmaya başladı. İlk önce Malatya Belediyesinin geriye dönük denetlenmesi için Ankara’dan müfettişler  ve Denetmenler getirttiren Başkan Gürkan ilk önce Belediyedeki yapılan ihaleleri durdurdu daha sonra araç ve makam saltanatına son verdi.

 

Başkan Selahattin Gürkan ilk önce 26 olan Daire müdürlüğü sayısını 14’e Düşürdü  ve  hemen hemen tüm daire müdürlerini görevden aldı.  Belediyedeki haksız ve orantısız maaş düzenlemesine son verdi ve haksız mesai alanların mesaisini kaldırdı.

 

Özellikle tüm Türkiye’nin sorunu oran Belediyedeki makam ve araç saltanatına son veren Başkan Gürkan  Seçimler öncesi verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye başlaması ve uygulaması Malatya ve Türkiye kamuoyunda da büyük ses getirdi.

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı  Selahattin Gürkan bugün Pazar sabahı  olmasına rağmen Ramazan Ayı öncesi erkenden esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek hasbihal etti.

 

Başkan  Selahattin Gürkan  bizler Malatya’mızın ve Malatya’lıların 7/24 Hizmetindeyiz.  Benim bu millete seçim öncesinde verdiğim sözler var. Milletimiz bize gönlünü açtı kapısını açtı ve 31 Mart sabahı gitti oyunu verdi ve bize bu millete bu vatana bu memlekete hizmet etme görevini verdi. Allah’ın izni ile Malatya’mızın her noktasına bize oy versin vermesin  tüm hemşerilerimizi kucaklayarak eşit bir şekilde hizmet götüreceğiz.

 

Bizler yer ve zaman ayırmadan milletimizin ayağına her zaman , her an gideceğiz. Yerinde sorunları sıkıntıları tesbit edeceğiz. Milletimizin huzuru ve güvenliği için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bugün Mayıs ayının ilk haftası güzel bir Pazar sabahında  esnaflarımızla hemşerilerimizle hasbihal edip sohbet etme fırsatı buldum. Bu güzel  tatil sabahında gönüllerini , mekanlarını bizlere açan herkese teşekkür ediyorum. Esnafımızın ve Milletimizin her zaman Belediyeye gelme şansı ve zamanı olmuyor. Bu yüzden bundan sonra Elimizden geldiği kadar biz milletimizin yanına , kapısına gideceğiz.  31 Mart Yerel Seçimlerinde bizlere desteğini esirgemeyerek  Türkiye ikincisi yapan milletime teşekkür ediyorum. Ayrıca bu gece Sahura kalkıp yarın sabah Ramazan Ayının ilk orucunu tutacağız. Bu vesile ile tüm Hemşerilerimin ve Müslüman Ümmetinin Ramazan Ayını Kutlar tuttukları Orucun kabul olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Gürkan, Milletimin, 7/24, Hizmetindeyim,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı