Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 11:34
 
Başkan Gürkan, Malatya’da Her Kesimi Kucaklayacağız
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, Malatya’da bizim adaylığımız ile birlikte her görüş ve kesimde, her düşüncesinde, her partisinde bir sevgi atmosferi oluştu. Bizim işimiz sevgi işi. Bizler, Malatya’da herkesi kucaklayabilecek bir vizyon içinde olacağız.
Gündem Haberi


AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Adayı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a ziyarette bulundu.

 

Malatya’da adaylığı birlikte her kesimde bir sevgi atmosferinin oluştuğunu ifade eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, “Bugün bizleri kendi evimizde ağırlanmış gibi htirdiniz. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Sıcak ilgi alaka bizi memnun etmiştir. Cumhur İttifakı’nın Ülkemiz, Devletimizin ve milletimizin için ne kadar önemli olduğunu ifade ettiler. Rahmetli Alparslan Türkeş’in 1967’de Milli Yol dergisinde bir ön sunuş yazısı vardı.

 

Rahmetli Bağbuğ; ‘Ben Türk milletini sokaklarda ıspanak fiyatına satılan Demokrasiye, Rüşvete, İltimasa yere veren bir ekonomik düzene çağırmıyorum. Türklük gurur ve şuuruna, İslam ahlak ve faziletine, birliğe, kardeşliğe kısacası hak ve hakikat yolu olan Allah yoluna çağırıyorum’ demiştir. Bizler burada Cumhur İttifakı ile birlikte Malatya’da yaşayan bütün hemşerilerimizi kucaklayacak geniş yüreğimiz ve kalbimiz var. Bizim ortak paydamız, Malatya’nın huzurlu ve mutlu bir şehir olması, aynı zamanda çağdaş modern şehircilik anlayışı ile tanışması noktasında Cumhur İttifakı’nın bizleri desteklediğini, diğer hemşerilerimizin de bize gönülden destek vereceğine inandığım bir tablo görüyorum. Malatya’da bizim adaylığımız ile birlikte her görüş ve kesimde, her düşüncesinde, her partisinde bir sevgi atmosferi oluştu. Bizim işimiz sevgi işi. Bizler, Malatya’da herkesi kucaklayabilecek bir vizyon içinde olacağız. Bizler hep birlikte ele ele vereceğiz, hep birlikte bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte Malatya olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Gürkan,, , Malatya’da, Her, Kesimi, Kucaklayacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı