Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 10:12
 
Başkan Gümüş ; Bu Sofralarda Birlikte Olmak Çok Önemli
TÜMSİAD İle Türk Kızılay'ı Hasta Ve Hasta Yakınlarına İftar Verdi.
Gündem Haberi


TÜMSİAD Malatya şubesi ve Türk Kızılay Malatya şubesi ile birlikte İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin bahçesin de hasta ve hasta yakınlarına iftar yemeği verdi.

Yemekte Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Umut Yalçın, Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu sendikacı Bahattin Öner ve çok sayıda yöneticide Katıldı.

Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Yalçın Tümsiad Tümsanayici ve iş adamları Derneği Başkanı Murat Gümüş’e  gönülden teşekkür etti böylesi bir hayır işinde gösterdikleri destek ve duyarlılığı   çok önemli ve anlamlı olduğunu dile getirdi bu tür yardım ve organizasyonların  devamı bizim için   çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz ifadelerini kullandı.

Kızılay Malatya şube Başkanı  Ramazan soyluda TÜMSİAD’ın  bu güzel destekleri bizleri ve hasta yakınlarımızı çok mutlu etmiştir inşallah başka çalışmalarımızda da Tümsiadtı yanımızda görmek isteriz. Murat Gümüş Başkanıma yürekten teşekkür ediyorum. sendikacı Bahattin Öner Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş Kızılay’ımızın üst düzey yönetici si Umut Yalçın ve Kızılay Malatya şube Başkanımız Ramazan Soyluyu, kutluyorum çok duygulandım paylaşmak yardımlaşmak bizim özümüzde geleneğimiz var böyle bir ortamda sofra açmak çok daha anlamlı diye konuştu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş ise; Bu tür sofraların bizim için çok önemli olduğunu Kızılay’ımızın Türkiye’deki yerinin çok önemli olduğunu biliyoruz böyle bir organizasyonda birlikte olmak bizler için çok önemli bugün burada hasta ve hasta yakınlarıyla iftar açmak çok kıymetli ve anlamlı burada Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurul Üyesi Umut Yalçın. Şube Başkanı Ramazan Soylu gönülden yürekten teşekkür ediyorum başka bir iftarda yine birlikte olmak üzere tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Gümüş, ;, Bu, Sofralarda, Birlikte, Olmak, Çok, Önemli,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı