Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 17:28 Bu haber 3633 kez okundu
 
Başkan Göksu: Koronavirüse Kızdı Saz Çalmayı Öğrendi
MAFED Ankara Malatya Dernekler Federasyonu Başkanı Kamil Göksu Koronavirüs salgınından kaynaklı yasaklı dönemlerde çok sevdiği sazı çalmayı öğrendi.
Gündem Haberi


Başkan  Kamil Göksu ,  Saz Çalmayı otuz yıldır öğrenememiştim fakat bu sürede 20 günde öğrendim.  Bizde güzel bir söz vardır kötü komşu adamı mal sahibi yapar diye... Koronavirüs Beni hem saz sahibi yaptı hemde saz çalmama vesile oldu dedi.

 

MAFED (Ankara Malatya Dernekler Federasyonu) Başkanı Mali Müşavir Kamil Göksu Korona Virüs salgınından kaynaklı yasaklı dönemlerde çok sevdiği sazı çalmayı öğrendi.


Çocukluğundan beri hevesli olduğu sazı yıllardır çalmak için çok uğraş verdiğini fakat fazla çalamadığını söyleyen Başkan Kamil Göksu Evde kaldığımız sürede hep bir şeylerle uğraşıyordum mesleğim gereği yeni çıkan kanunları ve  tebliğleri takip ediyordum.Bunun yanında boş anlarımda da sazımı alıp bir şeyler çalmaya başladım.Ben yapım gereği hiç boş durmayan biriyim hep bir şeylerle uğraşmak aslında beni yormuyor dinlendiriyor.


Bir şeyle uğraşırken  yorulduğumda değişik bir şeyle uğraşınca dinleniyorum. Şu bir gerçek insan istediği zaman yapamıyacağı bir şey yoktur dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Göksu:, Koronavirüse, Kızdı, Saz, Çalmayı, Öğrendi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı